rekonstrukce bazénů pro Brno
Nezařazené

Starší betonový bazén jako nový? Ano, se stříkaným laminátem!

Betonové konstrukce trpí vlivem povětrnostních vlivů a čisticích prostředků narušením povrchové úpravy. Po čase jednoduše ztratí svoji barevnou stálost a objevuje se stále více trhlin. Možná i vy máte doma betonový bazén, který lze ještě zachránit a dodat mu nový háv.

Sklolaminát je úžasný materiál, který řeší spoustu problémů nejen v průmyslových odvětvích, ale i v zahradách a na stavbách. Pro starší betonové bazény ale teprve jako když najdete. Za rozumnou cenu můžete použít stříkaný sklolaminát a zrenovovat si tak svůj bazén, který bude zářit novotou, a vyjde vás to mnohem levněji než pořízení bazénu nového.

Bazény rekonstruované touto technologií jsou pevné, trvanlivé a nepropustné. Přitom je sklolaminát velmi flexibilní. Dobře odolává povětrnostním podmínkám, rozdílným teplotám a UV záření. Renovovat s ním lze nejen zastaralé bazény a brouzdaliště. Hodí se i na bazény nové nebo koupací jezírka. Najde ale i mnohem širší využití, například na povrchu betonových podlah a stěn nebo jímek. Použít se dá na všechny tvary i velikosti a nabízí mnoho barev v různé síle materiálu. Nanáší se přímo na beton, kde dochází k pevnému spojení. Díky tomu pak absolutně nepropustí vodu. Navíc takovýto povrch není náročný na údržbu.

Tuto možnost, jak zachránit váš stávající betonový bazén a vdechnout mu nový život, nabízí MBL spol. s r.o. Mají mnoho zkušeností a rekonstrukce bazénů pro Brno a okolí je jejich doménou. Zajistí pro vás rekonstrukci bazénu se stávajícím nátěrem, a to včetně případné sanace železobetonové konstrukce a sklolaminátových bazénů, jejichž povrch potřebuje pomocnou ruku a trochu vylepšit.

Tato renovační technologie využívající stříkaný sklolaminát je rychlá, nástřik trvá pár dní, v případě nutné sanace maximálně dva týdny. Finální mechanická vrstva sklolaminátu v konečné barvě tvrdne do 24 hodin. Pak už můžete svůj skoro nový bazén napustit. Stříkaný sklolaminát vám mohou aplikovat ale také na nový betonový bazén. Zde poslouží jako perfektní povrchová úprava.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *