posuvná vrata
Nezařazené

Kde koupit garážová vrata levně?

To je otázka, kterou si často pokládají majitelé rodinných domů, chalup či firem. Chtějí totiž kvalitní garážová vrata za dostupné peníze, aby mohli zabezpečit svůj majetek nebo společnost. Moderní bydlení vás přitom vůbec finančně nemusí zruinovat. Vyberte si vhodná vrata, aby nejlépe odpovídala vašim potřebám v rámci bydlení a podnikání. Najděte si dokonalá garážová vrata a těšte se nejen z funkčnosti, ale také nadčasového designu, jímž oživíte stavbu.

25 let zkušeností

Zavedená společnost specializující se na garážová vrata, má za sebou již více než 25 let zkušeností a praxe v oboru. Proto se stane skvělým obchodním partnerem při vašem výběru a nákupu nových vrat. A že je z čeho vybírat! V jejich sortimentu naleznete oblíbená a cenově dostupná rolovací vrata s jednoduchou konstrukcí rolující se do hliníkového boxu nad stavebním otvorem. Díky tomu vám tyto vrata neuberou místo pod stropem garáže. Ovšem pokud ten prostor nevyužíváte, pak se vám mohou hodit sekční vrata s jednoduchým ovládáním a výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Každá vrata jsou jiná, proto je experti vyrábí na míru a nabízí vám vlastní výběr barvy či prosklení a dokonce potisku. Velké oblibě se těší též posuvná vrata. Princip otevírání je u tohoto modelu řešený zajíždění k boční stěně garáže. Provoz je maximálně tichý, a díky patentovanému způsobu zamykání i bezpečný.

Ekonomické varianty garantují kvalitu i komfort

Plánujete-li vyměnit starší dvoukřídlá vrata za modernější řešení, pak si můžete dopřát nová dvoukřídlá vrata s nadčasovým designem a řadou funkčních prvků. Tyto vrata nezabírají vůbec žádný prostor uvnitř garáže či skladu a jejich ovládání je řešeno manuálně. Garážová vrata z hliníku se dají samozřejmě využívat rovněž místo dveří. Žádaná ocelová vrata lze volit s izolací i bez ní a kdo chce do prostoru dostat denní světlo, může dvoukřídlová vrata zkombinovat barevně i s prosklením. V online nabídce firmy naleznete též výklopná vrata dostupná v základních barvách i dřevěných dekorech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *