kuchyňské dřezy
Nezařazené

Kuchyňské trendy ve světě bydlení pro rok 2022

Nový rok s sebou nese nové trendy. Samozřejmě nejen ve světě oděvů a módy, ale také v bytovém designu. Na jaké novinky se v letošním roce můžeme těšit? 

Industry styl

Přejete si obývat místnosti, které vám budou připomínat staré průmyslové objekty? V moderní kuchyni se vyjímají obnažené zdi a přiznané cihly, kovové prvky a kamenina. Moderní kuchyňské dřezy jsou hranaté a zdobí je stojánkové baterie. V tomto stylu se vidí nejen básníci a bohémové, ale také současní bytoví designéři. Možná si jej oblíbíte i vy. S barvami se zde příliš nehýří – postačí bílý základ, šedá a hnědá. Útulný industry styl nabízí dostatek prostoru pro představivost. 

Sázejte!

Kuchyně v letošním roce ještě více než kdy dříve myslí na udržitelnost a soběstačnost. Každá kuchyň by tak měla mít svou vlastní malou privátní zahrádku. Je libo pažitku z parapetu, bazalku z vlastnoručně vyrobeného stojánku z recyklovaných palet, nebo třeba naklíčenou čočku jako vynikající dezert? Obnovitelné zdroje z kuchyně získáte i tak, že si vypěstujete ze zralého rajčete novou zeleninu. Je to trendy!

Příroda ve všech podobách

U obnovitelnosti ještě chvíli zůstaneme. Tento trend se jako nitka ponese celým letošním rokem. Na plasty rovnou zapomeňte, jejich účinek na lidské zdraví i přírodu snad již není třeba komentovat. Místo něj se budeme obklopovat přírodními materiály. Je libo dřevěné krájecí prkénko? Nebo dřevěné misky? Nezapomeňte si na kurzu keramiky vytvořit alespoň jednu sadu váziček, do kterých budete dekorovat sezónní aranžmá. Přírodní prvky se objevují i v nábytkových úchytkách. 

Back to the forest

A zase ta příroda! Víte o tom, že v letošním roce se můžete těšit na celou plejádu zelených odstínů v rámci bytového designu kuchyní? Inspirace lesem a mechovými háječky nám do našich domovů přináší svěžest a radost. 

Letošní rok se toho v kuchyňském designu děje opravdu hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *