nerezové vruty
Nezařazené

Několik tipů pro stavbu terasy

Terasa je velmi oblíbeným místem soukromých i komerčních budov. Stavba není vůbec složitá, pokud si připravíte vše potřebné a nechybí vám ani zručnost. Pochopitelně existuje i volba se obrátit na odborníky, kteří si s montáží poradí ještě lépe díky mnohaletým zkušenostem. 

Rovný povrch pod terasou

Nedaří se vám docílit dokonale rovného podkladu pod terasu? Najděte dobré pomocníky, které problém s nerovností vyřeší snadno za vás. Konkrétně se jedná o terasové rektifikační terče, které seženete v několika rozměrech a o různé výšce. Slouží především k tomu, aby dorovnaly sklony, což se jim daří na milimetry přesně díky jejich šroubovacímu provedení. Pomohou také protáhnout dobu životnosti, jelikož vytvoří prostor mezi podkladem a dřevěnými hranoly, což způsobí pravidelné odtékání vody a odvětrávání terasy. Celkově se zvýší ochrana před vlhkostí. 

Terasové vruty z nerezu

Koupit si jakékoliv vruty pro stavbu terasy se vám určitě nevyplatí, protože riskujete, že se utrhne hlavička, či se výrobek zlomí. Existují speciální nerezové vruty, které oplývají schopností odolat zvýšenému tlaku a pohybu dřeva, které jako přírodní materiál během času pracuje a více se v něm zadržuje voda. Tyto druhy vrutů se dají používat opakovaně, jsou tvarované, odolné proti korozi a vyznačují se vyšší pevností. Montáž se doporučuje společně s využitím distanční podložky, což pomůže proti ohnutí, zlomení a následně bude místo chráněné před zadržováním vody na delší dobu. Vybírat lze z několika variant, zohledněte, jaký druh evropského nebo exotického dřeva použijete ke stavbě. Na Gardina.cz, kde seženete veškeré příslušenství k realizování teras, vám kdykoliv rádi poradí a můžete si projít návody pro výběr a výpočet materiálu. Nabízí se pouze kvalitní a ověřené zboží, které má certifikáty. Poskytuje se záruka na dva roky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *