fototapety
Nezařazené

Tapety na tisíc způsobů

Vzpomínáte si ještě na tapety, které byly povinnou ozdobou každého českého bytu? Možná právě díky tomu si tapety vysloužily nálepku něčeho nepěkného, i  když se jedná o zajímavý a vkusný bytový prvek. Výrobci moderních tapet pracují s exkluzivními motivy a barvami, jež dokáží oživit každý interiér, hodí se do obývacího pokoje i chodby a jejich design se vám neokouká.

Samolepicí tapety pro pohodlnou instalaci

Tapetování dnes zvládnou dospělí a kusové tapety jednoduše nalepí i děti. Stačí si vybrat vhodnou tapetu v odpovídající velikosti a provedení. Hledáte-li originální zimní dekoraci, pak vsaďte na bordury. Pásy s motivem zasněžené krajiny, baculatých sněhuláků či vánoční stromeček v obložení dárků perfektně ozdobí vaše okna i vstupní dveře. Seženete je online za parádní ceny s možností snadného lepení. V nabídce samozřejmě nechybí též fototapety s detailně propracovanými fotkami zvířat, přírody i zajímavých přírodních úkazů. Kdo fandí jedinečnosti, může si nechat zpracovat vlastní návrh a ozdobit jakoukoliv plochu vkusnou tapetou. Tapeta už dávno neslouží pouze na ozdobení zdi. Díky speciálním materiálům může tapeta zdobit vaši lednici, podlahu a mimo jiné je k dostání v dekoračních pásech.

Už jste slyšeli o stěnových obkladech?

Kdo má rád jedinečnost bydlení, určitě se bude zajímat o nejnovější trendy. Mezi ně určitě patří stěnové obklady v 3D provedení či speciální mozaiky. Takto snadno a cenově výhodně zkrášlíte domov. Velké oblibě se těší vinylové panely, žáruvzdorné PVC obklady a atraktivní rohože ideální k umístění za postel. Vůbec se nemusíte omezovat barvou, stylem a zpracováním. Přední výrobci sází na osvědčené motivy a barvy, oblíbenou strukturu keramické dlažby, nestárnoucí klasiku v podobě odstínů dřeva a samozřejmě i nadčasový beton. Nebojte se originálních motivů a díky cenám dekory střídejte podle nálad i stylu bydlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *