Nezařazené

Poklidné bydlení v útrobách hlavního města

Praha je stále tou nejžádanější lokalitou z hlediska bydlení v České republice, za což vděčí hned několika zásadním faktorům. Obyvatelům hlavní město poskytuje hlavně dostatek pracovních příležitostí, vzdělání, bohatý trh s produkty běžného života, ale také časté kulturní a společenské akce. S prodejem bytů to však ještě donedávna nebylo nijak povzbudivé. Aktuálně ovšem vzniká řada projektů na rezidenční bydlení a konkrétně Byty na Vackově vám v tomto článku představíme blíže.

Vackov se nachází v poklidné lokalitě Horního Žižkova

Lokalita Horní Žižkov prochází v těchto letech rozsáhlými změnami, jejichž cílem je zbudování moderního centra s rezidenční a obchodní čtvrtí. Byty na pražském Žižkově, které spadají pod výše zmíněný projekt, poskytnou nový domov celkem 342 rodinám a jednotlivcům, a to o rozloze 1+kk až 5+kk. Přidanou hodnotu bydlení tvoří přilehlý park Židovská pec, jenž udrží budoucí obyvatele v těsném kontaktu s přírodou.

 Byty na pražském Žižkově

Možnost dlouhých procházek s dětmi, aniž byste se museli ohlížet na hustý silniční provoz, však není jediným benefitem, který tato městská část přináší. V okolí se rovněž nachází veškerá občanská vybavenost, včetně:

  • škol a školek, sportovních areálů
  • restaurací a obchodních domů
  • zastávek MHD a poboček České pošty
  • ordinací lékařů a památek

Byty na Vackově a výhodné financování

Je jasné, že většina zájemců o vlastní bydlení nedokáže dát dohromady kupní cenu z vlastních zdrojů. Byty na prodej v Praze 3 ovšem poskytují zvýhodněné podmínky hypotečního úvěru ve spolupráci se společností Hyposervis Consulting a. s. No řekněte sami, kde jinde se vám podaří dosáhnout nulových poplatků za zpracování hypotéky, nejnižších úroků na trhu, nulových administrativních nákladů spojených s přípravou hypotéky a znaleckého posudku zhotoveného na náklady banky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *