Předokenní žaluzie

Venkovní žaluzie a rolety nenacházejí uplatnění pouze v prosluněných měsících, kdy zamezují průchodu světelných paprsků do místnosti. Jsou užitečné i v zimě. Pojďte se s námi podívat, v čem pomůžou předokenní stínící prvky během zimy (a nejen během ní).

Snižují tepelné ztráty

Předokenní žaluzie a rolety zlepší tepelně izolační parametry oken. Mezi staženou roletou a oknem vzniká vzduchový prostor, který funguje jako tepelný izolant. Ten zabraňuje unikání tepla z místnosti a zároveň dovnitř neproniká s takovou intenzitou chlad.

Problém s rosením oken

Exteriérové stínící prvky snižují kondenzaci vodní páry a rosení na vnitřní straně okenní skleněné tabule.

Ochrání nejen vaši domácnost a soukromí…

Chcete ochránit svou domácnost před případnými zloději? Jednou z doplňkových možností je pořízení předokenních rolet, které představují v zataženém stavu těžko zdolatelnou překážku. Zloděj si rozmyslí, zda se vrhne do jejího zdolávání.

Zatažené rolety a žaluzie ochrání vaše soukromí před zvědavými pohledy zvenčí.

předokenní rolety

Ale i okna

Venkovní žaluzie a rolety chrání okna před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale i před případným rozbitím, čímž prodlužují jejich životnost.

Bydlíte blízko frekventované silnice/rušné ulice?

Zatažená předokenní stínící technika dokáže výrazně snížit hluk, což oceníte zejména bydlíte-li v blízkosti frekventované silnice nebo rušné ulice.

Jste plni očekávání, jak by mohly vaše venkovní rolety nebo žaluzie vypadat? Vytvořte si je v online návrháři. Projděte jej krok za krokem a těšte se z finální vizualizace.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *