Dětský pokoj Ložnice

Jaké jsou typy postelí na trhu?

Podle posledních průzkumů člověk stráví v posteli čtvrtinu svého života. Už tento předpoklad svědčí o tom, že by si měl člověk dávat záležet na výběru postele. Na trhu jsou k dostání postele mnoha typů – z masivu, patrové, kožené, kovové či kombinace těchto materiálů. V dnešním článku se podíváme na postele z masivu, patrové a kovové postele. Která z nich se nejlépe hodí do ložnice či dětského pokoje?

Postele z masivu nic nenahradí

Investice do kvalitní postele z masivu a matrace je také zároveň investicí do zdraví. Mnoho lidí a také designérů si v posledních letech uvědomuje potřebu respektu vůči přírodě. Firmy se začínají opět řídit heslem „bydlet s přírodou“ a lidé si kupují hlavně postele z masivu, které se hodí jak do moderně, tak i rustikálně zařízené ložnice. Vyberte i kvalitní ploty, i kvalitní matrace. Vždy vsaďte na kvalitu.

Barevné ladění ložnice je vhodné směřovat spíše k nerušivým a elegantním tónům. Moderním trendem je kombinace bílé a černé barvy, ale tyto dvě barvy můžete minimálně doplnit například barvou červenou. Zvolené barvy stěn výrazně ovlivní výběr postele. K dostání jsou totiž postele z masivu v různých tónech. Nevíte-li si rady, obraťte se na odborníky, kteří vám se zdravým spaním pomohou.

Kovové postele v nadčasovém designu

Další oblíbenou kategorií postelí jsou postele kovové, které jsou charakteristické svým nadčasovým designem. Kovové postele se ale pro lepší orientaci ještě dále rozdělují na kované postele a klasické kovové postele. Kované postele jsou charakteristické tím, že na jejich výrobě se z velké části podílí ruční práce a je použito masivní železo. Často jsou kované postele i v kombinaci se dřevem, které dodává posteli neodolatelný vzhled.

Kdežto klasické kovové postele jsou cenově přístupné široké veřejnosti, jejich vzhled je nadčasový a originální. Dnes jsou tyto postele oblíbeným artiklem hlavně u mladých lidí. A matrace jsou u nich také důležité.

Do dětského pokoje patrové postele

V dětském pokoji se často lidé potýkají s nedostatkem místa. To vyřeší patrové postele, které jsou vyrobeny z bukového, smrkového a borovicového masivu. Dopřejete tak svým dětem zdravé spaní. Navíc jsou patrové postele ekologicky ošetřené vodou ředitelným lakem. Patrová dětská postýlka vás nadchne svou praktičností. A k dostání jsou i postele s povrchovou úpravou. Některé postele jsou v zelné barvě, jiné v růžové a jiné jsou klasicky dřevěné. Designů je k dostání spousta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *