Ložnice

Spokojený spánek? Jednoduše

Pokud nemůžete spát, každou noc se převalujete a pokud jste pánové, tak možná přemýšlíte, protože se blíží zima, které zimni pneu pořídíte svému autu. Nad tímto ale můžete uvažovat i ráno následující den a přes noc se pořádně vyspat. Pokud budete se řídit pár jednoduchými typy, zaručeně se kvalitně a pohodlně vyspíte.

Žádné převalování

Pokud nemůžete do půl hodiny usnout a jen se převalujete pod peřinou na matraci raději se zvedněte s postele a běžte dodělat nějakou ne příliš příjemnou činnost, třeba vyprat nebo dožehlit prádlo. Nebo si zkuste přečíst pár řádků vaší oblíbené knihy nebo časopisu. Jednoduše se unavte a pak se vám snáze usne.

Příjemná koupel

Nechte se rozmazlovat teplou a skvělou koupelí, do které si přidáte vonný olej, ovocnou pěnu nebo léčivé bylinky, které vás povzbudí nejen na duši, ale jsou skvělým balzámem pro vaše tělo, vlasy a krásné nehty.

Vzduch

Pře spaním si důkladně vyvětrejte a nepřetápějte příliš ložnici. Správná teplota a svěží vzduch jsou totiž velmi důležitou součástí pohodlného spánku.

Teplé ponožky

Studené nohy zabraňují návštěvě říše snů. Proto si před spaním oblečte teplé, měkoučké ponožky, také paty na nohách si můžete namazat krémem. Skvělým bonusem vám také bude hladká a jemňoučká kůže na nohách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *