Tisk na plátno
Bydlení

Zachovejte si vzpomínky na vaše milované navždy

Je zákonitostí života, že ti, které milujeme, s námi nemohou být navždy. Ze společně prožitých šťastných chvil zůstanou pouze vzpomínky a fotografie v rodinných albech, či hlubinách online cloudů. Nemusí to tak ale být vždy. Ti, které jste milovali, s vámi mohou být stále prostřednictvím foto obrazů, které vám je budou navždy připomínat.

Jaký je rozdíl mezi fotografií a foto obrazem?

Fotografie vytištěné na papíře po čase vyblednou, jejich barvy se změní a přestanou vypadat hezkyObrazy na plátně jsou oproti tomu o mnoho úrovní výše. Díky vysoce kvalitním inkoustům, které se k jejich výrobě používají, barvy neblednou a vypadají stejně i po mnoha letech. Jejich další předností je skutečně luxusní vzhled. Tisk na plátno umožnuje matnou texturu a zářivé barvy, takže váš foto obraz bude vypadat stejně nádherně, jako dílo renesančního mistra. 

Jak probíhá tisk na plátno?

Nejprve byste měli vybrat co nejlepší fotografii. U ní je důležitá nejen co nejlepší kompozice, ale také co nejvyšší rozlišení. Nezapomeňte, foto obraz je větší než běžná fotografie na monitoru, a fotka s nízkým rozlišením, která vypadá dobře na displeji mobilu, by na velkém plátně mohla být rozmazaná. Poté oslovte firmu, která se tiskem foto obrazů zabývá. Jedna z nejlepších u nás je Printscreen.cz, kde za své peníze dostanete vždy něco navíc. Vaši fotografii vám zde odborně upraví pomocí nejmodernějších počítačových programů, tak aby vypadala co nejlépe, vytisknou ji na vysoce kvalitní plátno pomocí špičkových tiskáren a poté ji napnou do ručně vyráběného dřevěného rámu. Na závěr zdarma ošetří váš obraz speciálním UV protektivním lakem, který zajistí ještě delší trvanlivost použitých pigmentů a vzhled jako u skutečné olejomalby. Obrazy vašich milovaných tak budou moci obdivovat i generace, které přijdou dlouho po vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *