Bydlení

Spokojené bydlení na východě naší země

Hledáte bydlení ve městě, které vám nabídne veškerou občanskou vybavenost, dostatek kulturních institucí a volnočasových aktivit, ale přitom vás neláká bydlení ve středu města a upřednostnili byste raději nějakou klidnější lokalitu obklopenou zelení? Pokud vás to táhne na východ naší republiky, zkuste se poohlédnout po bytech v Olomouci nebo Ostravě. Tato města nespojuje pouze stejné začáteční písmeno, v obou případech se jedná o univerzitní města, v jejichž okrajových částích vznikají nové byty, které jsou výhodné zejména pro rodiny s dětmi.

Většinou jsou tyto lokality totiž velmi dobře občansky vybaveny. Můžete si tak užívat relativní klid a přitom mít vše na dosah. Mateřské a základní školy jsou zde samozřejmostí, stejně jako zdravotní střediska a obchody. Přitom jsou tyto lokality dostupné městskou hromadnou dopravou.

Pokud dáváte přednost menšímu městu s bohatou historií, pak vás bude zajímat nabídka prodeje bytů Olomouc. Toto město nabízí vše, co ke spokojenému životu potřebujete. Studenti ocení širokou nabídku oborů na jednotlivých fakultách zdejší univerzity, rodiny s dětmi si mohou užívat odpočinku v některém z parků, v aquaparku nebo nedaleké zoologické zahradě. Ne nadarmo je Olomouc druhou nejrozsáhlejší památkovou rezervací České republiky. Procházka po historickém centru se pro vás stane zážitkem, který vás hned tak neomrzí a postupně budete objevovat skrytá zákoutí tohoto okouzlujícího města.

Pokud je však Olomouc pro vás příliš malá a rádi byste do většího města, pak se zkuste podívat na stránky www.eurobydleni.cz/byty/3_1/ostrava/pronajem/, kde najdete širokou nabídku bytů k pronájmu v Ostravě. Vzhledem k velmi příznivým cenám se vám však vyplatí prostudovat i nabídku na prodej bytu Ostrava. Toto město bývá neprávem opomíjeno a zavrhováno, ale i zde se dají sehnat velmi pěkné byty v klidných lokalitách obklopených zelení. Navíc Ostrava nabízí všechny druhy škol v bohatém zastoupení, takže se může stát vašim domovem na celý život. Během celého roku se zde konají kulturní akce velmi rozmanitého zaměření. Na své si zde přijdou milovníci hudby všech žánrů, sportovní nadšenci i fandové letectví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *