Bydlení

Zabraňte zlodějům, aby vás vykradli!

Většina zlodějů vstoupí do domu přes vchodové dveře. Proto je třeba pořídit si bezpečnostní dveře, které nenechavým zlodějům odolají. Právě takové nabízí firma HT dveře. Její tým je složený z profesionálů, kteří vám poskytnou jejich rychlou instalaci, záruční i pozáruční servis a spoustu dalších doprovodných služeb.

HT dveře poskytují bezpečnostní dveře zařazené v bezpečnostní třídě 3. Tato třída je pro vstupní dveře nejvhodnější, vyšší už by byla pro bytové účely nadbytečná a finančně náročnější. Vyplatí se pouze u bytů a domů, v jejichž útrobách skrýváte něco obzvláště cenného – vysokou finanční hotovost, umělecká díla a podobně. Nižší bezpečnostní třídy jsou pak nedostatečné. Pro zloděje je poměrně jednoduché je prolomit či jiným způsobem otevřít, aby se do vašeho bytu dostali.

Kvalitní bezpečnostní dveře těsní nejen zvuk, ale i teplo, a to díky patentovanému způsobu výroby. Dveře mají také patentovaný hlavní zámek, který vydrží tlak až 1 tunu a jediným otočením klíče se aktivuje dvanáct zámkových bodů. Pro vyšší bezpečnost se používá oboustranná klika, která má zvenku tvar koule (uvnitř si můžete sami zvolit). U pantů se pro větší bezpečnost nacházejí 3 trny proti vytržení.

Celá výměna dveří proběhne v rámci jednoho dne bez porušení vaší stávající podlahy. Vybírat můžete z osmi odstínů a ke dveřím si navolit různé doplňky – ať už dekorativní (jako je věšák na věnec a jiné ozdoby) či bezpečnostní (kukátko, omezovač otevírání, zámek s vrtulkou, protipožární páska nebo elektronický vrátný).

I majitelé rodinných domů by měli zapracovat na zvýšení bezpečnosti proti vniknutí nežádoucí osoby. Firma HT dveře poskytuje bezpečnostní dveře také pro rodinné domy, taktéž v bezpečnostní třídě 3. Vybírat můžete z několika materiálů i odstínů. A poslední rada – zvažte koupi dvou dveří – pro přední i zadní vchod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *