polštáře
Bydlení

Hravé bydlení s barevnými polštářky

Pořád přemýšlíte, čím oživit interiér, dodat nový vzhled své ložnici nebo jak zútulnit obývací pokoj? Máme pro vás řešení! A nemusíte vyhazovat současný nábytek ani se obávat prázdné kapsy! Vyzkoušejte ozdobné polštářky v mnoha rozměrech i barvách, které skvěle vypadají, jsou měkoučké, heboučké, okouzlí vás i každou návštěvu a hlavně téměř nic nestojí!

Vyberte si rozměr

Polštáře jsou ozdobným prvkem každého domova. Mohou působit jako zbytečný lapač prachu, který je potřeba často natřásat a neustále rovnat, ale jakmile se do nich jednou zaboříte, pochopíte, že je zkrátka musíte mít. Kvalitně zpracované polštářky pořídíte za skvělou cenu, stejně jako anatomicky tvarované modely, které šetří vaše záda, ulevují krční páteři a poskytují perfektní oporu hlavě. Polštáře 70×90 jsou rozměrově ideální k odpočinku i každodennímu spánku. Jejich prošívaný vzhled zajišťuje vzdušný efekt, díky němuž budete mít ty nejkrásnější sny. Kvalitní polštář by neměl chybět nikomu.

Na gauč, lenošku anebo jako ozdobu volte spíše polštáře menších rozměrů. Máte strach, že neseženete originální povlaky na polštáře 40×40? Můžete je obléct do kvalitních a cenově dostupných povlaků v moderním vzhledu. Povlaky na polštáře jsou vyrobeny z barevných látek vysoké kvality. K dostání jsou rovněž různé potisky, ozdoby a vzory, které vyniknou v minimalistickém interiéru i tradičním stylu. Garantujeme vám, že vždy najdete ideální kousek do vašeho domova.

Dětské motivy pro radost

Luxusní dojem vytváří potahy na polštáře s metalickými odlesky, velmi efektně vypadají také potisky oblíbených míst nebo světoznámých památek. Dětská duše pookřeje nad polštářky s kreslenými hrdiny, půvabnými princeznami anebo oblíbenými zvířátky.

Polštáře různých rozměrů doplňte o dekorační malé polštářky. Také na ně nebude žádný problém sehnat vhodné povlaky. Můžete vybírat z nekonečných barevných kombinací a doplnit tak již stávající polštářky o nějaký originální kousek. Povlak na polštářek můžete kdykoliv sejmout, vyprat anebo lehce očistit. Nezapomínejte, že právě detaily, jako jsou dekorace a ozdoby, dělají domov útulný, a proto si pořiďte kvalitní polštáře nebo ozdobte novými povlaky stávající, do kterých bude radost si ulehnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *