Byty Na Vackově
Bydlení

Praha 3 nabídne nové byty pro rodiny i náročné podnikatele

Novostavby Praha jsou často v hledáčku investorů, ale též náročných obyvatel, již touží po vlastním a moderním bydlení, kde se prolíná důraz na architektonicky čisté řešení objektu i jednotlivých bytových jednotek a ateliérů a samozřejmě se též objevuje možnost komfortního zázemí. A vůbec přitom nezáleží, zda patříte mezi jednotlivce, starší pár anebo mladou rodinu. Nové byty v Praze 3 uspokojí každou generaci i náročné podnikatele či investory. Nové byty Praha odhalí v počtu 342 včetně ateliérů a také pět nebytových prostor. Všechny bytové jednotky se pohybují v dispozicích 1+kk až 5+kk. Chcete si prohlédnout svůj vysněný, nový domov? Pak navštivte již realizovaný objekt podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově, kde volně naváže další developerský projekt firmy Metrostav Development.

Revitalizace lokality mění starý Žižkov na rezidenční centrum

Projekt byty Na Vackově plní sny všem, kdo touží po luxusním bydlení v moderním centru městské čtvrti. Část Žižkov prochází významnými změnami a v budoucnu nabídne díky komplexní přestavbě starého vlakového nádraží veškerou občanskou vybavenost. Developerské projekty Praha v této lokalitě již nyní mají řadu bytů prodaných a předčasně rezervovaných, protože poptávka po lukrativním bydlení v hlavním městě neustále roste. Na webových stránkách projektu naleznete všechny detailní informace včetně cen, dispozičního řešení a světových stran, kam jednotlivé pokoje směřují. Živnostníky určitě zaujmou slunné a vzdušné nebytové prostory vhodné pro podnikání. Projekt doplní okolní zeleň pro příjemné strávení volného času blízko domova.

20 let zkušeností je znát

Známá developerská společnost má za sebou již atraktivní portfolio projektů, jež dodalo Praze novou, modernější podobu a přitom se dokonale sladilo se stávající historickou tváří města. Za dvacet let zkušeností patří mezi významné hráče na trhu s projekty pro komerční projekty i bytové domy a ateliéry. Díky svému individuálnímu přístupu a spolupráci s předními architekty vytváří dokonalý domov pro rodiny v souladu s přírodou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *