Venkovní žaluzie
Bydlení Nové bydlení

Doplňky pro váš domov = bezpečné bydlení

Ochrana majetku je dnes nezbytná, zvláště pak bydlíte-li v rodinném domě na samotě či v méně zastavěné oblasti. Přinášíme vám pár tipů, jak své bydlení vylepšit, zkrášlit a ke všemu si dopřát vytoužený klid a soukromí. Pocit bezpečí zaručeně navodí venkovní rolety a soukromí vám zajistí i venkovní žaluzie s jednoduchým regulováním světla. Určitě ale neopomíjejte ani plot, který vám udělá tu nejlepší službu, když ho doplníte o automatické křídlové vjezdové brány.

Výhody pojízdné brány

Pokud bydlíte u hlavní silnice či rušné boční cesty, jistě oceníte přednosti pojízdné brány s automatickým otevíráním na dálkové ovládání, které stačí zmáčknout ještě za jízdy a rovnou vjet na pozemek. Posuvné brány se hodí do míst, kde je dostatek prostoru a okolí je uzpůsobeno k jejich jednoduchému otevírání. Benefity otevírací brány mohou využívat i majitelé svažitých pozemků, kam se perfektně hodí křídlové automatické brány. K vratům automaticky získáváte praktický klíč pro otevření nebo zavření vstupu v případě, že dojde k výpadku energie nebo nebudete mít po ruce dálkový ovladač. Kromě nové brány zvažte i moderní a rychle otevírací garážová vrata.

Dopřejte stavbě vylepšenou tvář

To se vám podaří díky koupi žaluzií či rolet. Zapomeňte na tradičně řešené žaluzie, na kterých se držel prach a časem se jejich mechanismus porouchal. Nejnovější technologie umožňují využívat ruční i elektrické ovládání. Vysoce kvalitní materiály použité pro venkovní žaluzie vás přesvědčí o správné investici do bydlení. Podle nálady si sami nastavíte, kolik slunečních paprsků pustíte dovnitř a zároveň elegantně ozdobíte okna.

Pocit jistoty vám dodají venkovní hliníkové rolety poskytující hned několik výhod najednou. Dopřávají maximum soukromí, fungují jako ochrana před zloději a dovolí vám větrat podle libosti, aniž by v místnosti bylo nedýchatelno. Všechny zmíněné prvky plní designovou funkci i ochranu a zabezpečení obydlí. Obraťte se na odborníky zajišťující poradenství i bezchybnou montáž. Díky jejich letitým zkušenostem získáte přehled o vhodných barvách a kombinaci materiálů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *