Projekt Byty u parku v Praze
Bydlení

Praha 3 je pro život mladých rodin skutečně zajímavým místem

Přemýšleli jste už někde, v jaké lokalitě se usadit? Zapustit kořeny právě v některé z částí historické Prahy je rozhodně zajímavá volba, už jenom proto, že dopravní obslužnost a celková občanská vybavenost je na úrovni, která dosahuje západoevropských standardů. 

Na chvíli se zasnít a představit si budoucnost, kdo by tohle někdy neudělal, že? Výběr je velký, k mání jsou jak garsoniéry, tak také pětipokojové byty pro početnější rodiny nebo pro ty, kteří plánují mít do budoucna více dětí. Nad tím, která dispozice by vyhovovala právě vám, si můžete promluvit i s životním partnerem.

Žižkov se bude líbit nejen milovníkům historie

Praha je plná řady krásných míst, ale právě žižkovské ulice jsou jedny z nejzajímavějších. Šlo o místo, kde tvořili spisovatelé a umělci a v němž se zrodilo mnoho významných děl. Prodej bytů na Praze 3 je v plném proudu, a pokud chcete žít ve stejné čtvrti, kde tvořili svého času Hašek nebo Seifert, máte možnost! 1+kk nebo pětipokojová varianta? Nabízí se i kompromis v podobě tří pokojů, který je dost prostorný i pro mladou rodinu. 

Prodej bytů na Praze 3

Občanská vybavenost v místě je výborná, najdete tu parky, jako jsou Židovské pece, ale i lékárny, restaurace, případně také autoservis a střední i vysoké školy pro vaše potomky. Vše v jednom místě, bez nutnosti dojíždění za prací i koníčky. Žižkov je zkrátka zajímavý.

Investice do budoucna, zázemí pro rodinu

Je mnoho důvodů, proč bychom si měli pořídit vlastní bydlení. Jde o investiční příležitost, ale také zajištění pro rodinu do budoucna. Projekt Byty u parku v Praze v sobě nese šanci na vlastní bydlení tam, kde je spousta zeleně, ale současně také dobrá dopravní dostupnost do centra. Na Žižkově se nabízí nejen procházka historií, ale také sport, kultura a mnoho nevšedních nápadů k trávení volného času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *