látkové rolety
Bydlení

Originální rolety s potiskem – skvělý způsob, jak představit svou firmu

Propagační a reklamní předměty patří mezi chytré způsoby, jak dostat svou značku do podvědomí ostatních klientů i konkurence. Vedle tužek, bloků, firemních triček nebo koberců přichází na řadu zajímavá novinka rolety s potiskem. Chcete-li si přečíst článek jen o látkových roletách a načerpat novou inspiraci třeba pro bydlení, jste zde správně. Látkové rolety totiž najdou uplatnění u vás doma, na chalupě i ve společenských prostorách, jimž dodají moderní podobu.

Tisk podle vlastní předlohy

Pravidelně na vás čekají zajímavé akce na rolety včetně dopravy zdarma nebo bezplatné montáže odbornými řemeslníky. Lákavá nabídka zahrnuje též rolety s potiskem, přičemž vybírat smíte z připravených vzorů, dodaného loga, popřípadě kvalitních fotografií. Jednoduše tak vykouzlíte praktickou a vkusnou dekoraci do dětského pokoje s momenty zachycující růst ratolestí a stejně tak elegantní stínění do zasedacích místností s logem či heslem společnosti.

Fantazii se meze nekladou, a tak mohou mít látkové rolety stovky různých podob, z nichž si vybere opravdu každý. Potisky vám umožní vlastnit skutečný originál kombinující špičkové zpracování a prvotřídní materiály. Inspirace na vás čeká také ve vzorkové prodejně, kde najdete všechny dostupné vzory, barevné provedení i další příslušenství pro jednoduchou obsluhu.

Stylový prvek nahrazuje klasické žaluzie

Rolety rozhodně nepovažujte za doplněk, na kterém se bude pouze držet vrstva prachu. Všestrannost si zamilujete od první chvíle. Moderní konstrukce skvěle doplní domov a umožní vám schovat se před zvědavými sousedy i ostrým sluníčkem. Snadná obsluha zaručuje bezpečný provoz a jednoduchou údržbu. Odborníci jsou připraveni splnit vaše individuální požadavky a připravit rolety na míru do atypických oken.

Jestliže dáváte přednost jednoduchosti a zároveň praktičnosti, nechte si do ložnice instalovat rolety s funkcí den a noc, které kombinují transparentní pruhy se zatemňovacími pásy. Vzdušné modely rolet od předního českého výrobce Bematech dodají vašemu domovu osobitý vzhled a splní přání i náročných zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *