kamenné vany Praha
Bydlení Koupelna

Přírodní kámen – stylový prvek pro moderní bydlení

Nemusíte zrovna kupovat nejnovější čísla s bytovým designem, abyste věděli, jaké obecné trendy jsou stále in. Například dřevo, kámen nebo sklo se nikdy neomrzí. Ať už hledáte řešení pro váš interiér či nevíte, jak vylepšit venkovní prostory, vsaďte na přírodní kámen. Ten dokáže z jednoduché zdi vytvořit umělecké dílo v podobě originální struktury a to jak na pohled i dotek. Oživte fasádu domu, zkrášlete venkovní zídku, schodiště a stejně tak krb v obývacím pokoji.

Obkladové pásky na fasádu

Všimli jste si, jak často se kamenné prvky využívají u novostaveb? Důvod je prostý. Kromě dekorativního vzhledu dokáže kámen dodat prakticky každé stavbě nádech luxusu a zvolíte-li vhodný odstín nátěru ladicího ke kameni, budou váš domov obdivovat i sousedi a kolemjdoucí. Obkladové pásky na fasádu jsou odolné vůči dešti, slunečnímu záření a odolají též mrazu. Obklady na fasádu si zachovávají barevnou strukturu. Přírodní kámen dokáže proměnit obyčejný plot, jednoduchý krb a taktéž schodiště v jedinečnou záležitost. A zůstat nemusíte pouze u tohoto použití! Kámen si zaslouží vaši pozornost třeba v koupelně, kuchyni a současně by měl být hlavním stavebním prvkem.

Kámen u vás doma. Jak se vám líbí jeho využití v koupelně?

Kamenné vybavení vám učaruje. Je totiž tak jednoduché a přitom vždy originální. Zajímají-li vás kamenné vany Praha, můžete si vybrat z dostupného sortimentu, popřípadě zvolit výrobu dle konkrétních požadavků. Atypické rozměry jsou výzvou pro výrobce! Rustikální kamenné vany prodej slibují nevšední zážitek z relaxace v koupelně. Stálost materiálu zaručuje, že investice do kamenné vany či umyvadla se okamžitě vrátí. Zařiďte si koupelnu v novém, nadčasovém stylu a neslevujte ze svých požadavků na rozměr ani barvu. Jestliže si chcete dopřát maximální výsledek ze zařizování koupelny, pořiďte si vedle vany i umyvadlo a koupelnové sety ze stejného materiálu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *