Robotický vysavač
Bydlení

Vysavače jako dokonalá cesta k čistotě

Většina lidí nevidí v úklidu žádnou extra zábavnou činnost, ale domácnost se bez něho neobejde, pokud si nelibujete v nánosech špíny a nepořádku. Naštěstí vám v dnešní době pomohou velice výkonní pomocníci.

Automatický úklid bytu

Zdlouhavé vytírání nebo vysávání podlahy? Na to už můžete klidně zapomenout, když si domů pořídíte účinné robotické vysavače a mopy, které si poradí nejen s hladkými povrchy, ale také s koberci. Na https://www.svetvysavacu.cz se dozvíte, že jestliže váš dům obsahuje různé typy povrchů, vyplatí se vám pořízení robotického vysavače s mopem, který zajistí vysání a následně hladké podlahy vytře. Jednotlivé modely se od sebe odlišují počtem činností, které zvládnou, výkonem, množstvím senzorů a inteligencí.

Robotický vysavač s tichým výkonem

Roborock Sweep One S50 od Xiaomi vás ohromí svým výkonem sání 2000 Pa. V porovnání se staršími modely zvládne též mokré čištění. Bude pracovat velmi tiše díky japonskému motoru. Troufne si i na vyšší vlasy koberců, nezalekne se prostorů kolem stěn. Tento kvalitní vysavač seženete jak v černém, tak v bílém provedení na: https://www.svetvysavacu.cz/roboticke-vysavace/xiaomi-roborock-sweep-one-s50-white/

Vybírat si lze hned z několika uklízecích režimů. Vlastně to nebude vaše práce, protože váš pomocník automaticky zvolí momentálně nejvhodnější uklízecí režim. Vše bude záviset na tom, jestli se ocitne na koberci, parketách apod. Ovládá se jednoduše mobilní aplikací. Vše perfektně zvládne, jelikož je vybavený třinácti pokročilými senzory. K hlavním výhodám se řadí ovládání na dálku a zónové čištění. Pokud se podíváte do telefonu, uvidíte přímo online, jak aktuálně probíhá vysávání. Pro větší přehlednost je možné být vysavačem informován, co právě provádí za aktivitu, vyslat ho na vybrané místo, ale také ho ovládat jako hračku. Alergici a astmatici ocení kompletně omyvatelný HEPA filtr, který zachytí i miniaturní prachové částečky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *