koberce
Bydlení

Barvy roku 2020. Jaké vnést do svého interiéru letos?

Zajímáte se o svět bydlení, respektive o interiérový design? Měníte svou domácnost rok co rok, jelikož víte, že pro každý rok jsou typické a moderní zcela jiné barvy? V tom případě pro vás máme seznam barev, které vnést do svého interiéru právě v roce 2020. Když budete vědět aktuální moderní odstíny, pak už si je vneste do místností dle libosti. Budou barvy roku 2020 sídlit na bytovém textilu nebo na kobercích a koberečcích?

Možná si říkáte, kdo určuje, co se bude v daném roce nosit nebo jaké barvy budou in. Na světě je rovnou několik takových společností, které určují, co bude daný rok v módě. Představme si nyní moderní barvy pro letošní rok, které zcela ovlivní svět bydlení. 

Korálovou barvu na postu vystřídala uklidňující modrá

Zatímco vloni mnozí lidé do svého interiéru vnesli korálovou barvičku, letos ji budou muset ze svého domova zase vyhodit. Na její post se totiž dostala uklidňující klasická modrá barva, která přinese člověku pocit klidu. Podle mnohých klasický odstín modré barvy přináší člověku i jisté útočiště, a tak se hodí hlavně do ložnic nebo pokojů pro hosty. 

Modrá barva pro letošní rok má zdůrazňovat naši touhu po spolehlivém a stabilním základu, má být jakýmsi symbolem pro překročení břehu do nové éry. 

Modrá bude in v jakémkoli svém odstínu

Nezůstávejme však jen u klasického modrého odstínu, který se odborně nazývá classic blue. Prozraďme si další odstíny barev, které letos budou in. Je třeba konstatovat, že letošní rok ovládne především modrá barva. Nebojte se jí, i když se odstín bude podobat korálově modré. I pastelově modré odstíny jsou povoleny, právě pastelově modrému odstínu se odborně říká Klidné svítání a má nahradit medově hnědou barvu ve světě bydlení.

Zůstanete u svých oblíbených barev nebo do interiéru vnesete barvu, která je letos in?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *