vestavěná skříň
Nezařazené

Ušetřete prostor s vestavěnými skříněmi

Zařizujete-li domácnost, stojíte před nelehkým úkolem… Jak získat dostatek úložného místa a zároveň si zachovat volný prostor k pohybu po místnosti? Řešením mohou být vestavěné skříně.

Přizpůsobí se každému výklenku

Vestavěné skříně jsou vhodné do všech místností. Dokáží se přizpůsobit prostorové dispozici pokoje, z toho důvodu jsou využitelné i v netradičních prostorech (atypické výklenky, pokoj pod šikmou střechou, výklenek pod schody aj.), které by jinak zůstaly nevyužité.

Další výhody vestavěných skříní

Kromě přizpůsobivosti prostoru mají vestavěnky i další výhody:

  • Některým lidem nemusí zcela vyhovovat univerzální uspořádání polic klasických skříní. Oproti nim umožňují vestavěné skříně na míru přizpůsobit úložné prostory přesně vašim potřebám.
  • Můžete vybírat z nepřeberného množství designových provedení. Neexistují limity, které představují dostupné hotové skříně v obchodních domech.
  • Každá skříň je unikátní kousek vyrobený na přání zákazníka. Žádná „masová“ výroba.

Malý prostor před skříní neznamená problém

Vychází vám před zamýšlenou vestavnou skříní malý prostor pro otevírání dveří? Nebojte, v dnešní době je na výběr z několika otevíracích mechanismů, z nichž si každý vybere ten svůj:

  • posunovací – zákazníky nejoblíbenější typ; dveře jsou opatřeny ložiskovými kolečky, která jezdí v ocelovém či hliníkovém rámu; dveře se pohybují do strany a neubírají prostor před skříní
  • skládací – zlatý střed mezi posunovacím a otevíracím mechanismem
  • otevírací – též známé jako pantové otevírání; vyžaduje dostatek prostoru před skříní

Pro vizualizaci vestavěné skříně na míru můžete použít online konfigurátor. S ním si vytvoříte skříň přesně podle svých představ a preferencí. Pokud budete s finálním výtvorem spokojeni, odešlete svou nezávaznou poptávku po cenové nabídce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *