Dílenské pracovní stoly

Každý kutil se rád schová před denními starostmi do své garáže či dílničky, kde mu pod rukama vznikají jedinečné výtvory. Ať už se jedná o opravu židle, výměnu dílů vysavače či vrtání nového rámečku na chodbu, vždy potřebuje kutil svůj pracovní prostor s dostatečným úložným prostorem pro všechny díly a nástavce.

Dominantní stůl v dílně

Jestliže hledáte kvalitní dílenské stoly a ponky, otestujte kvalitu modulárních variant na https://www.nabytek-polak.cz/315-dilenske-stoly-a-ponky/. Tyto stoly jsou variabilní a přizpůsobí se vašim potřebám. Základem každého dílenského stolu či ponku je dostatečně prostorná a odolná pracovní plocha, kam se vleze veškeré vybavení a technika. Pak už je pouze na vás, zda investujete do modelu s šuplíkem, zásuvkami, nebo si zvolíte vhodná kolečka se systémem brzdění. Moderní design zajišťuje robustní konstrukce a precizní povrchová úprava odolná vůči oděru a poškrábání. Stoly jsou navrženy tak, aby zvládly náročné prostředí i intenzivní zatížení.

Ke stolu si můžete také vybrat další příslušenství, jako jsou závěsné police, program na nářadí či plastové boxy, kam jednoduše uskladníte malé součástky a šroubky. Roletové nástavce a ramena s pneumatickou rychlospojkou vám usnadní práce v dílně.

Sestavte si stůl podle vlastních představ

Dílenské pracovní stoly lze navrhnout přesně podle vlastních požadavků. V praxi to znamená, že si sami vyberete typ nohou od stolu nebo vybavení. Pevné nohy se hodí do prostoru, kde stůl bude trvale umístěn na jednom místě, pokud potřebujete s ponkem manipulovat, vyplatí se sáhnout po pojízdné variantě nohy. Stejně tak někomu budou vyhovovat volné police zajišťující přehlednost o obsahu, zatímco jiný kutil zvolí zásuvky s blokovacím systémem proti vysunutí. Kladete-li důraz na vzhled, pak si neváhejte prohlédnout také desky dílenských stolů v barevných zpracováních.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>