Dílenské pracovní stoly
Bydlení

Dílenský stůl jako základ vaší garáže

Každý kutil se rád schová před denními starostmi do své garáže či dílničky, kde mu pod rukama vznikají jedinečné výtvory. Ať už se jedná o opravu židle, výměnu dílů vysavače či vrtání nového rámečku na chodbu, vždy potřebuje kutil svůj pracovní prostor s dostatečným úložným prostorem pro všechny díly a nástavce.

Dominantní stůl v dílně

Jestliže hledáte kvalitní dílenské stoly a ponky, otestujte kvalitu modulárních variant na https://www.nabytek-polak.cz/315-dilenske-stoly-a-ponky/. Tyto stoly jsou variabilní a přizpůsobí se vašim potřebám. Základem každého dílenského stolu či ponku je dostatečně prostorná a odolná pracovní plocha, kam se vleze veškeré vybavení a technika. Pak už je pouze na vás, zda investujete do modelu s šuplíkem, zásuvkami, nebo si zvolíte vhodná kolečka se systémem brzdění. Moderní design zajišťuje robustní konstrukce a precizní povrchová úprava odolná vůči oděru a poškrábání. Stoly jsou navrženy tak, aby zvládly náročné prostředí i intenzivní zatížení.

Ke stolu si můžete také vybrat další příslušenství, jako jsou závěsné police, program na nářadí či plastové boxy, kam jednoduše uskladníte malé součástky a šroubky. Roletové nástavce a ramena s pneumatickou rychlospojkou vám usnadní práce v dílně.

Sestavte si stůl podle vlastních představ

Dílenské pracovní stoly lze navrhnout přesně podle vlastních požadavků. V praxi to znamená, že si sami vyberete typ nohou od stolu nebo vybavení. Pevné nohy se hodí do prostoru, kde stůl bude trvale umístěn na jednom místě, pokud potřebujete s ponkem manipulovat, vyplatí se sáhnout po pojízdné variantě nohy. Stejně tak někomu budou vyhovovat volné police zajišťující přehlednost o obsahu, zatímco jiný kutil zvolí zásuvky s blokovacím systémem proti vysunutí. Kladete-li důraz na vzhled, pak si neváhejte prohlédnout také desky dílenských stolů v barevných zpracováních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *