Bezpečnostní dveře
Bydlení

Bezpečnostní prvky – pro klidný spánek i jistotu

Bezpečnost na prvním místě patří mezi hesla mnoha firem. Zajistit si zdraví a ochranu nejen při výkonu povolání, ale zejména doma, je nezbytné, pokud chcete žít plnohodnotný život bez zbytečných finančních ztrát. Bezpečnost domova hraje klíčovou roli pro všechny členy domácnosti. Ať už chcete předejít násilnému vloupání, popřípadě zajistit svůj majetek, na investici do bezpečnostních prvků se rozhodně nevyplatí šetřit!

Odborníci v Hradci Králové

Bezpečnostní dveře Hradec Králové mohou mít mnoho podob, přičemž působí naprosto běžným dojmem a nejsou nijak nápadné. V nabídce najdete dveře mnoha podob a to do vnitřních prostor jako vstupní dveře do bytu či vchodové dveře rodinného domu. V obou případech je dbáno vysoké kvality zpracování, využití špičkových materiálů a moderních technologií, díky nimž se váš domov stane velice těžko přístupným. Kvalitní dveře jsou navíc pro zloděje jasnou stopkou. Aktuálně lze svůj dům či byt též vybavit bezfalcovými bezpečnostními dveřmi i dvoukřídlou variantou dveří v historickém designu, který skvěle zapadne do původní starší zástavby. Vysoce kvalitní dveře fungují jako dokonalá teplená a zvuková izolace a zůstávat nemusíte pouze u plných dveří. Velmi trendy jsou též modelové řady s prosklenými plochami. Velkou výzvou pro profesionály jsou pak rovněž přídavné dveře s bezpečnostními prvky a celoplošným oplechováním na míru do atypických prostor.

Můj dům, můj nedobytný hrad

Mezi další, velmi efektivní ochranu, patří třeba elektronická zařízení nové generace a bezpečnostní mříže vhodné do snížených oken i butiků v nákupních centrech. Opět můžete vybírat z celé škály produktů, od pevně montovaných mříží zasazených do stavební konstrukce, přes nůžkové mříže umožňující otevírání oken až po rolovací mříže s manuálním i motorovým ovládáním. Ke zvážení jsou rozhodně také bezpečnostní a protisluneční fólie na okna. Fungují jako pasivní klimatizace, znamenají tepelné úspory a chrání vaše okna. Instalaci fólií proti slunci i vandalům ale raději nechte zkušeným odborníkům, pouze tak bude jejich funkce stoprocentní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *