postel z masivu
Bydlení Ložnice

Konečně postel, která nevrže

Není nic nepříjemnějšího, když si chcete po náročném dni užít zasloužený odpočinek a místo slastného spánku se budíte při každém pohybu na posteli. Masivní nábytek je skvělou investicí do luxusního vybavení ložnice i dětského pokoje. Jisti si můžete být robustním zpracováním s ohledem na detail a použití kvalitních dřevěných prvků. Povrchová úprava slibuje odolnost vůči mechanickému poškození i snadnou údržbu. Jestliže chcete každodenní usínání proměnit v maximální požitek, začněte zvažovat nákup masivní postele.

masivní postel
masivní postel nevrže

Podle stylu si vybere každý

Nábytek z masivu pořídíte jako originální, jednotlivé kousky i sestavy v jednotném stylu. Praktický úložný prostor vám poskytnou komody i skříně z pevné a odolné konstrukce včetně pantů. Největší pozornost ale věnujte výběru postele. Kromě dostatečné šířky lůžka se rozhodněte, zda toužíte po posteli s vysokým čelem, zdobením či v kombinaci materiálů. Masivní postel může mít též mnoho podob. Kromě klasického jednolůžka jsou k dostání i manželské postele poskytující pohodlí oběma i originálně řešené patrové postele do dětských pokojů. Ty oceníte zejména v případě, že bojujete s nedostatkem místa. Pro takové případy stojí za zvážení i nákup masivní postele s úložným prostorem, kam uschováte sezónní oblečení, obuv i nevyužitý bytový textil.

Postel z masivu vás finančně nezruinuje

Věděli jste, že v posteli strávíte téměř třetinu života? A víte také o tom, že statistiky uvádějí, že téměř polovina lidí spí na nekvalitní a nepohodlné posteli? Přitom není nákup postele z masivu nijak finančně náročný a díky zajímavé nabídce si rozhodně najde vkusný model každý. Dřevo je materiál, který vnese do každého interiéru kousek přírody a hodí se stejně tak k moderním kouskům nábytku. Jestliže patříte mezi milovníky online nákupů, můžete si dopřát zajímavou inspiraci na internetu a zařídit si ložnici v nadčasovém stylu, k němuž stačí sladit bytové doplňky a textilie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *