Ostrava PVC dveře

Vstupní dveře patří k výrazným dominantám, jež přitahují oči kolemjdoucích lidí. I proto jejich výběru musí být věnována náležitá péče. Vedle estetického účelu plní dveře i ten bezpečnostní, protože by měly být vyrobené tak, aby překonat je bylo hodně složité. Dveře od Triogas k takovým rozhodně patří.

PVC dveře Ostrava

Žijete-li v Ostravě a jejím okolí, pak v případě, že si budete pořizovat nové dveře do bytu nebo domu, budete nejspíš pátrat mezi tamními prodejci. Co takhle vyzkoušet přímo jejich výrobce s dlouholetou zkušeností nejen ve výrobě dveří, ale také oken, kovaných plotů či garážových vrat? Určitě stojí za to se podívat na nabídku PVC dveře Ostrava, která je hodně zajímavá. Především svým poměrem cena/výkon. PVC dveře jsou o něco levnější, a to z důvodu zjednodušeného designu, ale nabízejí užitné vlastnosti stejně kvalitní jako dveře dražší. I pro ně výrobce použil německé profily Aluplast, s nimiž má dlouletou dobrou zkušenost.

Různé barevné alternativy

Ostrava PVC dveře nabízejí různé alternativy umístění prosklené části – až na 40 variant je k dispozici. Do PVC dveří je možné namontovat bezpečnostní dvojskla nebo trojskla a barvu dveří vybrat ze vzorníku Aluplast. Je tedy málo pravděpodobné, že by váš soused měl stejné dveře jako vy. Vybírat je také možné z několika barevného provedení skla – mléčné, kůra, chinchilla a další. V ceně dveří jsou zárubně, kliky, FAB, práh, seřiditelné 3D panty a zasklení. 

Základních barev dveří nabízí společnost Triogas celkem 18, přičemž k nejoblíbenějším mezi jejími zákazníky patří odstín dub natur, světle šedá, bříza nebo mahagon a ořech.

Pro toho, kdo nerad obíhá kamenné prodejny, jsou k dispozici přehledně zpracované webové stránky, na nichž si lze produkty firmy Triogas prohlédnout a následně i zadat poptávku nebo objednávku, a to z pohodlí domova.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *