matrace
Ložnice

Zdravý spánek s pořádnou matrací

Bez stabilní postele, kvalitního roštu a pořádné matrace se prostě nikdy dokonale nevyspíte. Copak vy se nechcete budit bez bolavých zad, namožených svalů či migrény? Ano, za to všechno a mnohem více hledejte právě špatné lůžko neodpovídající požadavkům vašeho těla. Jestliže tedy stojíte před otázkou rekonstrukce ložnice nebo hledáte novou, opravdu léty prověřenou matraci, neváhejte investovat do kvality! Ta se vám vrátí v podobě nerušeného a dlouhého spánku.

Matrace 1+1 zdarma

Možná se také obáváte pochybných akcí na matrace, při nichž zaplatíte pouze jeden kus a druhý máte zdarma. Vůbec se ničeho nelekejte, výhodné bonusy pro zákazníky nabízí špičkoví prodejci a za svým prodejem si opravdu stojí. Další výhodou slevové akce na matrace je nutnost pročistit sklady a uvolnit tak zboží novým modelovým řadám. V akci seženete všechny rozměry i pro atypické postele, takže není žádný problém levně a pořídit kvalitní matrace 80 × 190 cm nebo nové matrace 78 × 195 cm. Cenově výhodné příslušenství pro vaši postel pořídíte v této akci třeba i dvojčatům při zařizování studentského pokoje nebo dětem, které mění postýlku za tradiční lůžko.

Kromě samotné matrace se zaměřte také na rošty. Jejich výběr limitujte vysokými požadavky. Samozřejmě se informujte také o nosnosti, materiálu a typu zpracování. Klasický laťkový rošt není vhodný pro některé typy matrací, stejně jako své bonusy slibují například motorové rošty anebo v posledních letech velmi populární polohovací rošty.

Myslete na svou hlavu a krk

Krk je částí těla, která celý život nosí vaši hlavu a zaslouží si občas uvolnit svalstvo. Zvláště pak, sedíte-li celý den u počítače anebo máte náročné, manuální zaměstnání. V tom případě vám krk i hlava poděkují za anatomicky tvarovaný polštář ze speciální výplně. Přizpůsobí se dokonale zakřivení krku a uvolní hlavu i páteř. Dlouhý a nepřerušovaný spánek je důležitý pro vaši psychickou i fyzickou pohodu, neváhejte a připojte se ke spokojeným spáčům díky vhodné výbavě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *