kanystry
Nezařazené Zahrada

Úložné systémy pro vaši kancelář i podnikání

Vhodné úložiště šanonů s fakturami, výkresy nebo dokumenty podléhající pravidlům archivace jsou nezbytně důležité pro podnikání i pořádek v kanceláři. Ale kam uschovat všechny písemnosti? Budete potřebovat kvalitní vybavení, díky kterému dlouho archivované materiály nevyblednou ani se nepoškodí.

Třídění dokladů a dokumentů by mělo začínat v šanonech či krabicích a končit ve speciálních skříních. Regály a regálové systémy pojmou všechny potřebné materiály. Kovové regály jsou konstrukčně navrženy tak, aby splňovaly požadovanou nosnost pro správné skladování spisů. Nemusíte se tak obávat, že by se po několika letech regály začaly prohýbat či rozpadat. Regálové systémy vám přinášejí mnoho dalších výhod. Například je lze kombinovat a v nabídce najdete také stabilní a odolné regály pro úschovu pneumatik nebo řešení se šikmými policemi pro vaše podnikání. Nejen pro archivaci v kanceláři zužitkujete všestranně využitelné přepravky v různých rozměrech. Plastové přepravky mohou být vybaveny víkem s praktickým zapínáním nebo vložkami pro přesné třídění.

Skladujte správně i kapaliny

Kromě dokumentů, faktur a velkých komponentů byste neměli zapomínat také na správné skladování kapalných látek. S tím si hravě poradí vhodně zvolená nádrž na vodu. Díky široké nabídce plastových sudů a konví zaručeně najdete produkt vhodný pro uskladnění vašich látek. Vybírat můžete například plastové sudy určené pro kapalné látky, sudy se šroubovacím víkem nebo plastové nádrže s uchy o různých objemech.

Plastové dózy, stejně jako kbelík, mohou být řešením pro uskladnění pevných látek. Jsou opatřeny ochranou proti nadzvednutí víka a nabízejí prostor pro etiketu s popisem zboží. Ve skladě ani v dílně vám rozhodně nesmí chybět ani klasický kanystr, který má šroubovací uzávěr a madlo pro pohodlnou manipulaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *