Muurikka Smoker
Nezařazené

Udírna a gril v jednom: O důvod víc začít doma grilovat

Grilování patří k moderním způsobům trávení volného času s rodinou nebo přáteli. Je příjemné se sejít a společně se těšit na chutné jídlo. Aby se vám dílo opravdu podařilo, měli byste mít k dispozici kvalitní gril. Znáte finskou značku Muurikka?

Grilování a uzení pomocí jednoho produktu

Příprava jídla grilováním se těší oblibě snad po celém světě. Výhodou je, že je k dostání celá řada praktických grilů – na dřevěné uhlí i elektřinu. S elektrickým grilem můžete pracovat i na balkoně svého bytu v paneláku nebo v kuchyni, jeho použití je velmi jednoduché, a navíc upouští minimum kouře. Nebudete tak obtěžovat své sousedy.

Muurikka vás překvapí tím, co všechno umí

Finský výrobce Muurikka vsadil na produkty, které nabízejí o něco více. Platí to i pro Muurikka Smoker udírnu a gril v jednom. Vše funguje na elektřinu, výrobek má kompaktní rozměry a hmotnost pouze šest kilogramů, takže ho můžete vzít s sebou na dovolenou do kempu i na chatu. Proč se připravit o možnost uvařit si výborné jídlo i na dovolené? Kromě funkce grilování zvládne udit maso, klobásy i zeleninu. Pro milovníky masa je to ideální výrobek pro domácí přípravu pokrmů.

Zdravá jídla bez přepalování

Grilování v elektrickém grilu Muurikka Smoker, který ve Skandinávii patří mezi oblíbené značky, je oproti jiným modelům zdravější. Tuk odkapává na tác a nepřepaluje se. Touto přípravou masa získáte z něho maximum pro své zdraví. Gril je vyrobený z kvalitní nerezové oceli, která něco vydrží. Dobře vám bude sloužit po dlouhou dobu. A nebude mu vadit ani časté používání. S tímto grilem určitě budete hned velcí kamarádi a příprava pokrmů pro rodinu a přátele vás bude bavit o něco více.

Na trhu jsou tyto grily k dostání v několika variantách. Stačí si vybrat tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *