srubové chaty

V dnešní uspěchané a betonové době je najít kousek klidu stále více těžké. Potřebujete místo, kde byste si mohli odpočinout, být s rodinou nebo přáteli? Místo, kde budete cítit dotyk přírody a vůni dřeva. Toužíte po malebném srubu u jezera, kam si pojedete o víkendu zarybařit? Tak přesně pro vás dokážeme u nás ve WOOD-LIFE vymyslet a postavit moderní celodřevěné srubové chaty na klíč se stoletou životností a zárukou až na 36 měsíců.

Srubové chaty na klíč

Při realizaci srubových chat na klíč používáme při práci s dřevem nejmodernější stavební postupy. Důležité jsou pro nás také specifické požadavky a individuální přání klienta, ke kterým přistupujeme s největší pečlivostí, aby se ve srubu cítil komfortně a bezpečně. Dřevostavby od WOOD-LIFE jako sruby na klíč nebo celodřevěné domy vyhledává stále více lidí a naše projekty můžete nalézt nejen po území celé České republiky, ale i Slovenska, kde je o ně stále větší zájem. 

A jak získat svojí vysněnou srubovou chatu na klíč? Nejdůležitější pro nás bude vyhovět vaším přáním a představám, které si rádi vyslechneme. Podle nich také vytvoříme pečlivý náčrt vaší srubové chaty a naplánujeme s vámi celkový průběh stavby. A pokud by vás něco napadlo během stavby? Díky variabilnímu dřevěnému materiálu můžeme dělat interiérové úpravy i během rozjeté stavby. Tato fáze je průměrně dlouhá 1 – 3 měsíce. To se však může měnit kvůli různým dispozičním faktorům. Na závěr vám předložíme cenovou nabídku a pokud najdeme vzájemné porozumění a vy budete se vším spokojeni, práce může začít. 

Dalším krokem za vaším vysněným bydlením bude doprava všech materiálů srubové chaty na místo stavby. Nebude chybět základní impregnovaný podkladní rošt, podlahové palubky tloušťky 19mm, jednotlivé srubové stěny, konstrukce střešního pláště, záklop střechy z hoblovaných palubek tloušťky 19mm, a také štítové i okapové desky. Nebudou chybět ani tolik oblíbené dřevěné okenice, vámi vybrané dveře a další okrasné detaily. 

Tepelnou izolaci střechy, nebo podlahových krytin můžeme do vaší srubové chaty WOOD-LIFE přidat po následné domluvě s vámi, pokud si tak budete přát. V případě střechy využíváme asfaltový Bonský šindel, klempířské prvky a další přidané nátěrové hmoty. 

 

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>