Rekonstruujete starý byt, dům či stavíte zcela nový a uvažujete nyní o tom, jak si zařídit interiér? Je toho spousty, co je třeba vybrat, od podlahy, nábytku, dveří, vybavení, po barvy stěn, stropy, osvětlení apod. Rozhodnout se, jakým stylem interiér zařídit dá rovněž pořádnou práci. Navíc strávíte mnoho času nejen vybíráním, ale i objížděním různých specializovaných prodejen, než si vše potřebné opatříte. Možná vám však přijde vhod náš dnešní tip, kde určité druhy vybavení do interiéru seženete, jak se říká pod jedou střechou a získáte inspiraci, jak váš byt udělat originálním. A co máme na mysli a hlavně kde?

Nejdříve si představme onu společnost, která má v oblasti interiérového designu rozhodně co nabídnout. Jedná se o výrobní firmu, která na našem trhu působí již od roku 1991, má tedy více jak 20-ti leté zkušenosti. Tato společnost, se sídlem v Přerově, se zabývá výrobou stavebních prvků vysoké kvality s ohledem na nápaditý design a přijatelnou cenu. Sortiment této společnost zahrnuje schody a schodiště, stahovací schody, zábradlí, stavební pouzdra, posuvné dveře a dřevní systém. Za absolutní novinku v architektuře i interiérovém designu lze považovat grafosklo, díky kterému můžete neskutečným způsobem propojit nábytek a dekorace ve vašem bytě. Podobnou funkci plní i celoskleněné stěny, na které se společnost JAP rovněž soustředí.

Schody a schodiště

Pakliže budete do svého domu potřebovat schody nebo schodiště, u J.A.S máte z čeho vybírat. Nabídka zahrnuje vnitřní a venkovní točitá schodiště, segmentová i bočnicová schodiště. Dle vkusu můžete zvolit schodiště v kombinaci materiálů, jakými jsou dřevo, nerez či sklo, rovněž celodřevěná nebo celokovová. Společnost J.A.P vám schodiště navrhne, vyrobí, dopraví a namontuje.

Stahovací schody

Stahovací schody se vám budou hodit do prostoru, kam se potřebujete dostat jen ojediněle, respektivě ne každý den. Obvykle lze jimi vyřešit vstup na půdu. I vám by se takové schody hodily? Pak vás jistě osloví nabídka stahovacích schodů společnost J.A.P, která je nabízí hned v několika provedeních, ze kterých si jistě vyberete.

Zábradlí

Pokud dáváte přednost nerezovému zábradlí, J.A.P prodává zábradlí stavebnicového typu. Tento typ zábradlí je vhodný pro betonová a montovaná schodiště, rovněž na balkony nebo balustrády. Zábradlí je určené do vnitřních i venkovních podmínek. Nerezové zábradlí je možné doplnit skleněnou výplní, prutovou či lankovou podle vašeho vkusu. Montáž zvládne běžně zručný kutil.

Stavební pouzdra

V každém interiéru se nachází alespoň jedny dveře, obvykle jich je mnohem více. Z důvody úspory místa se často zvolí dveře zasouvací a k nim vám může společnost J.A.P dodat stavební pouzdra. A to jak pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé zasouvací dveře. Výhodou těchto stavebních pouzder je kompatibilita pro všechny významné výrobce dveří v České republice, takže byste neměli mít obavy, zda budou sedět k vámi vybraným dveřím.

Posuvné systémy

A nebo chcete mít interiér mnohem modernější a naprosto jedinečný? Pak pouvažujete o posuvných systémech, jež nabízí řešení pro posuv interiérových dveří nejen dřevěných, ale i celkoskleněných. A právě celkoskleněné dveře vypadají úžasně. Posuvné systémy od J.A.P. uspokojí svým designem kohokoli, i když budete hodně nároční. Posuvný systém je vhodný na zeď, sklo, obložku i do stropu.

Celoskleněné stěny a grafosklo

Zaujala vás představa mít doma celoskleněné dveře, kterým můžete oddělit určité místnosti? Společnost J.A.P. vám může poskytnout nejen zmíněný posuvný systém, ale rovněž výplň v podobě celoskleněných stěn nebo grafoskla. Tímto způsobem můžete jen částečně oddělit některé zóny. Na efekt jsou celoskleněné stěny působivé a vdechnou do interiéru naprosto jiný rozměr. Pokud navíc využijete grafosklo, docílíte úplného vrcholu v interiérovém designu. Grafosklo je unikátní interiérový systém celoskleněných prvků. Do skla se zalaminuje digitální tisk nebo textilie, díky čemuž můžete sladit interiér do jednoho celku.

Jak jste si mohli přečíst, nabídka společnosti J.A.P je velmi pestrá a věříme, že mnohé výrobky vás zaujali natolik, že o nich nejen pouvažujete, ale své představy i zrealizujete. Více informací i fotografie si můžete samozřejmě prohlédnout na webu www.japcz.cz.

Zdroj: ZDROJ J.A.P.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *