kovošrot
Šetříme

Profesionální přístup k výkupu a zpracování kovošrotu

Produkce odpadu ve firmách i domácnostech neustále stoupá a spolu s tím se zvyšuje důraz kladený na ekologické zacházení s kovy, plasty, papíry a sklem a jejich možné další využití. Proto je vhodné obrátit se na profesionály, kteří vám pomohou s likvidací odpadu bez zbytečných průtahů a papírování.

Dobrá volba pro nakládání s odpady

Největším hráčem na tuzemském trhu nakládání s odpady je společnost TSR, která poskytuje široké spektrum služeb. Hlavní pozornost se soustředí na výkup železa a barevných kovů a jejich následné zpracování. Neméně důležitý je výkup plastů, papíru a skla. Základním předpokladem pro spolehlivé služby související se zpracováním odpadu je široká síť poboček, profesionální zařízení, kvalifikovaný personál, jednoduchá administrativa a podobně.

A jak je to s výkupními cenami? Ty jsou proměnlivé, neboť neustále reagují aktuální situaci. V poslední době větší výkyv znamenalo uvalení cel na dováženou ocel ze strany USA nebo zastavení výkupu vybraných druhů papíru a plastů v Číně. Vždy si však můžete vyžádat aktuálně platný ceník v nejbližší ze široké sítě poboček.

Všechny potřebné služby na jednom místě

Zpracování kovošrotu vyžaduje různá zařízení, která si poradí s lehkým i těžkým šrotem, litinovým kusovým odpadem atd. Jedná se především o hydraulické nůžky, hydraulické lisy, nakládací bagry a také speciální linky. Takto zpracovaný šrot je možné znovu použít v hutích a slévárnách při výrobě nejrůznějších typů produktů. Další potřebné informace se dozvíte na adrese http://www.tsrcr.cz/nase-sluzby/srot/.

Zpracování a výkup kovového odpadu je doplněn o další, více či méně související služby. Z firemního hlediska je většinou velmi vítaná recyklace elektrických spotřebičů a zařízení. Opomenout nelze ani demoliční a demontážní služby a kvalifikované environmentální poradenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *