železářství

Obecně platí, že kvalitních železářstvích, v nimiž nabízených produktech se vyskytuje jak nerezová ocel, tak i třeba hutní materiál, je v tuzemsku pomálu. Zvláště pak těch, které se mohou chlubit dlouholetou tradicí, bohatou a rozličnou nabídkou finančně dostupného sortimentu, proklientským přístupem a z toho pramenícími referencemi spokojených zákazníků nejen z České a Slovenské republiky, ale i dalších států Evropskou unie.

S vědomím, že k vybudování renomované společnosti nestačí jedna, dvě z vyjmenovaných vlastností, ale naprostou nutnost představuje co nejdokonalejší kombinace všech, přistoupili k budování zprvu rodinně vzhlížejícího železářství na konci minulého tisíciletí v Českém Těšíně. Jak to dopadlo?

Založeno v roce 1999. Teď těží z více než 25leté tradice

Jen málo co funguje na nové, ale i stávající klienty jako tradice, čili délka fungování, která garantuje kvalitu, bezpečnost a finanční stabilitu. O vyjmenované faktory se v AC STEEL opírají s přesahem více než čtvrtstoletí dozadu.

V roce 1999, kdy akciovka s výhradně českým zastoupením spatřila světlo světa, hlavní činnost společnosti představovala tažená ocel, respektive její import ze západních evropských zemí do České republiky.

Vlastní řidiči a informační systém pro lepší koordinaci

S jídlem roste chuť, pročež AC STEEL začal budovat jednak strategickou síť skladů na hutní materiál, jednak investoval do vlastní vozové flotily a profesionálních řidičů. To vše jsou stěžejní důvody, proč odběratelé železářskou firmu starající se o prodej, skladování a distribuci s centrálou v Českém Těšíně a velkými sklady v Kladně, Napajedlech a Žilině tolik vyhledávají – vlastní doprava, a tedy přímá komunikace s řidiči, dostupnost z jakéhokoliv tuzemského, ale i evropského koutu a nerezová ocel, hutní materiál, nerezové tyče a tažená ocel nejvyšší možné kvality, navíc skvěle koordinovaná skrze on-line informační systém.

Certifikovaná jakost především!

Samotný klientský komfort by však samozřejmě nestačil. Proto AC STEEL disponuje certifikátem řízení jakosti ISO 9001-2000, který kvalitu prodávaného zboží normativně garantuje. Stejně jako certifikát ISO 9002, který dle firemních zásad vlastní všichni dodavatelé českotěšínského železářství. Každá jedna dodávka se pak opírá o evropské certifikáty typu EN 10 204-3.1 či EN 10 204-2.2.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>