bytový textil
Bydlení

Praktické doplňky udělají z bytu útulné místo

Představte si moment, kdy vejdete do úplně nového bytu, kde naleznete jen několik kousků nábytku. Také vám přijde vše tak podivně chladné? Ano, vy jste tvůrcem pravého domácího hřejivého tepla a záleží na správných doplňcích, aby se sem každý z rodiny rád vracel. 

Zázračná síla bytového textilu

Nejmodernější trendy nemusí vyhovovat úplně každému, vždy vsaďte na styl, který vás učiní šťastným. V každé domácnosti udělá hodně radosti dobře zvolený bytový textil, který seženete v mnoha barevných variantách. Každý pokoj může mít jiný barevný odstín. Právě ten, který vyhovuje vám, manželovi, dětem či všem dohromady. Ideálními pomocníky k zútulnění jsou rozhodně polštářky všech tvarů a velikostí. Povlaky seženete s originálními potisky, které mnohdy vytvoří naprosto jedinečnou ozdobu v bytě. 

Zvláštní atmosféru a teplo vytvoří v místnostech záclony opatřené nápaditými vzory, lemy a jinými okrasami. Záclony si můžete koupit už hotové, což vám ušetří čas. Jenom je snadno upevníte do žabek na tyč. Nevyhovující ušité modely však lze nechat upravit podle vašich představ, stačí si objednat služby týkající se úprav. Například se zkrátí, obšijí se okraje, našijí se na ně stužky atd. 

Pohodlí a odpočinek bez rušivých faktorů

Kde jinde byste si dobře odpočinuli než doma? K nejoblíbenějším pokojům rozhodně patří ložnice, kam musíte umístit pohodlnou postel. Ovšem nezáleží jen na pevné konstrukci a kvalitní matraci, zaměřte se také na příjemné noční prádlo a na povlečení, které ocení vaše jemná kůže. Relaxaci podpoříte zajištěním zatemnění, protože světlo z ulice může dost vadit spánku. Pomohou žaluzie, rolety, ale rovněž závěsy, které vypadají na oknech neodolatelně a snadno je sladíte s barvou ostatních používaných textilií v domácnosti. Výběr vás potěší, jelikož jsou k dispozici různé délky, dekory a neotřelé kombinace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *