krycí plachty s oky
Bydlení

Pod kvalitní zakrývací plachtou bude váš majetek v bezpečí!

I když se nám to nemusí líbit, skutečnost je taková, že se blíží zima. A s ní i povinnost schovat vše, co by nepříznivé počasí pomohlo poničit. Ať již pod střechu, nebo pod kvalitní plachtu. Jakou? To se dozvíte z následujícího článku.

Zahradní nábytek, pískoviště, bazény, nebo třeba stavební materiály. To vše by přes zimu rozhodně nemělo ležet ladem. Tedy nepřikryté a vystavené napospas rozmarům počasí. Mohli byste totiž o svůj majetek přijít. Pomoc je přitom jednoduchá. Jednoduše vše přikryjte. Čím? Ideálně kvalitní zakrývací plachtou. Jakou zvolit?

Ochrana před počasím

Při volbě zahřívací plachty se primárně zaměřte na její materiál. Ten samozřejmě jevům, před nimiž má zakrývané předměty ochránit, musí dobře odolávat. Kvalitní krycí plachta proto odolá větru, slunci, dešti i mrazu. V tomto ohledu na plné čáře vyhrává odolný kašírovaný polyetylen s tepelnou stálostí od -40 °C do 60 °C. To je tepelné rozmezí sta stupňů! K tomu je nepromokavý, takže zároveň poskytuje stoprocentní ochranu před deštěm.

Krycí plachty s oky

Zakrývací plachty z kašírovaného polyetylenu najdete například v portfoliu společnosti Plachty Štěpáník. Plachty jsou navíc po obvodu vybaveny pevnými kovovými oky, která maximálně usnadňují manipulaci a upevnění plachty. Na místě nejsou ani obavy z poškození plachty při jejím upevňování. Materiál v okolí kovových ok je totiž zdvojen, čímž jsou v podstatě nezničitelné. 

Různé barvy i velikosti

Tyto krycí plachty s oky firma nabízí v několika tvarech a barevných provedeních. Vaše nová zakrývací plachta může být modrá, zelená, bílá i čirá (průsvitná). Nejste si výběrem barvy jisti? Nechte si zaslat vzorek zdarma. Plachty jsou také k dispozici v několika velikostech. Ta nejmenší plachta má rozměr 1,2 × 1,8 metru a ta největší 12 × 15 metrů. Ta zakryje i rodinný dům. A pokud vám žádná z nabízených velikostí nebude vyhovovat, nechte si plachtu vyrobit na míru! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *