Nové byty Praha 6

V hlavním městě tepe život a kdo miluje ruch ulic a chce mít vše potřebné na dosah, pro toho je bydlení v Praze možná i splněním dětského snu. Jestliže právě hledáte nový byt, máte jedinečnou příležitost ho získat. Na Břevnově totiž vyrůstají novostavby.V hlavním městě tepe život a kdo miluje ruch ulic a chce mít vše potřebné na dosah, pro toho jeV hlavním městě tepe život a kdo miluje ruch ulic a na blízku vše potřebné, pro něho je bydlení v Praze možná i splněním dětského snu. Jestliže právě hledáte nový byt, máte jedinečnou příležitost ho získat. Na Břevnově totiž vyrůstají novostavby.

Bydlete v klidném prostředí Břevnova

Projděte se po Břevnově a ze všech koutů na vás dýchne kus historie. A právě zde vzniká Rezidence Radimova, která nabídne tři bytové domy, jež budou mít sedm až devět nadzemních podlaží. Nové byty Praha 6 představují moderní bydlení téměř uprostřed Prahy, přesto v její klidné zóně. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází rybník, který poskytne příjemný výhled i místo pro procházky se psem nebo dětmi. Projekt vsadil na přírodní materiály, které uplatňuje i na fasádě domů. Nejen že dřevěné lamely vytvářejí zajímavý architektonický prvek, ale současně také působí jako ochrana před letním horkem.

Byty pro jednotlivce i početné rodiny

Při návrhu rezidence novostavby Praha architektonické studio Atelier 89 pracovalo s několika dispozicemi bytů – od 1+kk až po 5+kk. Ten svůj si mezi nimi najdou osoby, které žijí samy, i rodiny s větším počtem dětí. Součástí projektu jsou také garážová stání nebo sklepní prostory, aby nové byty na Břevnově splňovaly veškeré požadavky na současné bydlení. Nenechte si proto ujít nabídku bytů, které se postupně již prodávají.

Občanská vybavenost na dosah

Moderní člověk je zvyklý mít vše potřebné pro život po ruce. Alespoň tedy ten, který žije ve městě. Pro budoucí obyvatele Břevnova, kteří si koupí nové byty, Praha představuje bohatý zdroj pro volnočasové, sportovní i kulturní aktivity. Zde se nikdy nudit nebudete. V blízkosti rezidence je také zastávka MHD nebo nájezd na Pražský okruh, soukromé wellness nebo zábavní centrum pro děti.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *