Luxusní dřevostavby na klíč
Bydlení

Montované dřevostavby na zakázku: Moderní bydlení, které šetří peníze

Uvažujete-li o pořízení vlastního bydlení, jednou z možností je objednávka montované stavby na klíč. Přináší hned několik zajímavých výhod a dá se díky ní získat skutečně luxusní typ nemovitosti, v níž najdete perfektní zázemí pro celou svoji rodinu.

V montovaném domě máte šanci bydlet za pár týdnů

Luxusní dřevostavby, které vám vyrobí specializovaná firma na zakázku, se dají postavit velmi rychle. Oproti klasickým zděným rodinným domům trvá výstavba až o několik měsíců kratší dobu. Není to však na úkor kvality a komfortu, ba spíše naopak.

Další přednosti luxusních dřevostaveb

Moderní montované dřevostavby na klíč splňují veškeré parametry, jež jsou vyžadovány pro bydlení v 21. století. Jsou nízkoenergetické, tudíž šetří vaši peněženku. Pakliže se v nich využijí nejrůznější špičkové systémy a prvky, k nimž se namátkou řadí třeba rekuperace, tepelná čerpadla, solární panely apod., výrazně se snižují náklady na chod domácnosti. Ušetříte za elektřinu a plyn, ale také lze podstatně snížit spotřebu vody z centrální sítě. Samotné montované stavby na klíč mají tím, že jsou vyrobené převážně ze dřeva, vynikající tepelně izolační vlastnosti, tudíž není zapotřebí v chladném období tak intenzivně vytápět. 

Luxusní dřevostavby na klíč překvapivě nejsou tolik drahou záležitostí. Tím, že vám firma stavbu realizuje přímo na zakázku, odpadá rovněž spousta administrativy a dalších útrap, protože nemusíte na jednotlivé práce najímat vždy jinou společnost. Vše máte v rámci jedné ceny a jedné smlouvy, tudíž je tento typ výstavby rodinného domu mimořádně atraktivní a pohodlnou záležitostí.

Na koho se obrátit?

Montované dřevostavby na klíč staví v tuzemsku například společnost Martinice Group. Ta dále nabízí zajištění realizací hal, stájí, garážových stání, pergol a dalších objektů, které si můžete nechat vybudovat na vašem pozemku. Kompletní informace a nabídku naleznete na webových stránkách www.martinicegroup.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *