lité betonové podlahy
Bydlení

Lité betonové podlahy zajistí dokonale rovný povrch

Rekonstruujete dům a potřebujete najít jednoduché, ale efektivní řešení pro vyrovnání podlahy? Litý beton je nesmrtelnou klasikou, díky které budete bydlet komfortně. Pokud jste koupili starší dům a nevíte si rady, co se zničenými podlahami a nerovným povrchem, vsaďte na profesionály, kteří vám je rychle a za rozumnou cenu opraví. Pojďte se podívat, jaké jsou výhody litého betonu a jak tento druh podlahy vzniká.

Hlavní přednosti litého betonu

Lité betonové podlahy zajistí 100% rovný povrch. Během aplikace není díky jejím vlastnostem potřeba přidávat žádnou výztuž, vše se vyhladí a rovnoměrně rozlije po celém povrchu. Pokládka vrchní krytiny je pak už hračka. Další důležitou výhodou je vysoká odolnost proti vlhkosti, proto se často dávají lité podlahy do koupelny či jiných prostorů s vyšší vlhkostí. Vyznačuje se také dobrou vodivostí v případě použití podlahového vytápění a má velmi dlouhou životnost.

Kam se betonové podlahy hodí

Litá betonová směs se hodí prakticky pod jakoukoliv podlahovou krytinu. Můžete na ně položit parkety, plovoucí podlahu nebo třeba dlažbu. Odhalený beton je vhodný do garáží a jiných venkovních objektů, jako jsou kutilské dílny. V interiéru je možné ponechat holou betonovou podlahu například v koupelně nebo v síni. Abyste docílili zajímavého efektu, je třeba kombinovat tento chladný materiál s vhodnými dekoračními prvky, kterými mohou být různé koberečky, předložky, různé dřevěné doplňky, a mnoho dalšího podle vaší fantazie.

Výhody profesionálních služeb

Do lití betonu se nepouštějte, pokud s tím nemáte žádné zkušenosti. Chcete-li ušetřit, můžete vyklidit a rozebrat starou podlahu v domě před pokládkou nové, na tom nic nezkazíte. Na nalití betonové směsi si pak už raději objednejte profesionály, například firmu Fabry Floors, o níž se více dozvíte na webu www.fabryfloors.cz. Poskytuje špičkové služby za nízké ceny. Společnost mimo jiné nabízí pokládku i podlahové vytápění na klíč, takže své vysněné bydlení budete mít hotové cobydup a v té nejvyšší kvalitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *