Stohovací přepravky
Bydlení

Lepší orientace v přehledném skladu

Skladové prostory potřebují jistý systém, aby se v nich pracovníci mohli dobře orientovat a zbytečně se nezdržovali hledáním určitých výrobků. Dílenský nábytek vám pomůže se správným rozmístěním a uložením veškerých produktů, které následně poputují k vašim odběratelům a zákazníkům.

Univerzální přepravky do skladů

Zboží se neustále přesouvá, odváží, nakládá a znovu uskladňuje úplně mimo původní místo. Regály si pořizujte o správné nosnosti, aby pojmuly vše, co jste si předem naplánovali k rozmístění. Hledáte nejlepší řešení, jak do malého prostoru naskládat co největší objem sortimentu? Rozhodně pomohou stohovatelné přepravky, které seženete v mnoha různých velikostech. K jejich výhodám patří snadné naskládání na sebe, jedna pěkně zapadne do druhé. Jde o velmi efektivní způsob, manipulace s nimi bude také o dost jednodušší. Stohovací přepravky pro vás neznamenají vysoké finanční náklady. Toto praktické vybavení skladů je vám k dispozici v několika provedeních – s víkem, okénkem, děrované nebo v atypických variantách. Plastové modely mají standardní provedení s plnými bočními stěnami a dnem. K jejich výrobě se používá plast odolávající teplotám od -40 ° C do + 100 ° C. Spolehnout se můžete na nezávadnost materiálu, který podléhá pravidelným kontrolám. K plusům patří univerzální použití, přeprava na všech dopravních zařízeních, snadné čištění díky omezenému žebrování z vnější strany.

Přepravky pro průmyslové i domácí využití

Každý si v přepravkách najde svého favorita, ať už jde o barvy, rozměry či tvary. Euro přepravka s nosností třiceti kilogramů se vám může líbit ve stříbrošedé barvě, má uzavřené rukojeti. Především si hlídejte udanou maximální stohovací nosnost. Domácnosti nejvíce oceňují transparentní přepravky, které se vyznačují přehledností věcí díky své průhlednosti. Každý ihned vidí, co si dovnitř naskládal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *