Koupelna

Koupelna na klíč od SIKO

Vaše nynější koupelna už volá po rekonstrukci, proto jste se rozhodli, že zainvestujeme do pořízení nové? Chcete to vzít pěkně od základů a rovnou udělat celou novou koupelnu včetně obkladů a veškerého vybavení? Těšíte se, jak budete v nové koupelně relaxovat a jak bude krásná? Dnešní podoba koupelen umožňuje mnohé. Nepodceňte přípravu vaší nové koupelny a nechte si záležet na tom, aby bylo vše dokonalé.

Ač mohou být mnozí z vás velice šikovní a možná by si koupelnu i dokázali kompletně udělat, není jak se obrátit na odborníky, třeba na společnost SIKO KOUPELNY. Rekonstrukce koupelny bude s jistotou provedena naprosto profesionálně a určitě splní, ne-li předčí, vaše očekávání. Společnost SIKO patří k leadrům na trhu koupelen a začala se specializovat i na kuchyně. Pokud se zaměříme pouze na koupelny, pak vám SIKO zrealizuje rekonstrukci vaší koupelny a zajistí veškeré koupelnové vybavení.

Velice dobrým řešením jsou koupelny na klíč, protože se v podstatě o nic nemusíte starat. SIKO vám poradí, co vše by bylo možné ve vaší nové koupelně udělat a jaké máte možnosti. Spolu vyberete materiál i veškeré vybavení. Samozřejmě můžete vyslovit jakákoliv vaše přání, ke každému přistupují s individuálním přístupem a respektují vaše požadavky. Rekonstrukce koupelny, kterou vám zajisti SIKO obvykle začíná tím, že k vám domů dorazí pracovník, který provede odborné zaměření prostoru pro novou koupelnu. Poté vám SIKO zhotoví 3D grafický návrh. Jsou vám schopni poskytnout i 360° panorama rekonstrukci ve fotografické kvalitě. Ještě připraví předběžnou kalkulaci a následně vše záleží na vás, zda se pro rekonstrukci rozhodnete či ne. Pokud ano, novou koupelnu můžete mít obvykle hotovou do 4 až 10 dnů. Po dokončení vám bude koupelna předána vždy perfektně uklizená a ve finální podobě. Pokud bude potřeba předvedou vám funkčnost jednotlivého vybavení.

Pro inspiraci můžete zavítat do některé z prodejen SIKO, kterých se nachází po celé ČR spousty a prohlédnout si přímo na místě vzorové koupelny. Taktéž máte možnost navštívit internetové stránky. Zajímat by vás měla galerie realizací. V podobném duchu by mohla vypadat i vaše nová koupelna.

Pro představu vám přinášíme i my některé realizace:

Stone
Salix
Dafne

Pakliže vás nabídka společnost SIKO KOUPELNY oslovila, může si nezávazně sjednat schůzku a přijít se poradit. Rezervaci schůzky je možné provést skrze on-line formulář zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *