Inspirace

Garážová vrata YETT – nejlepší vrata pro vaši garáž

Jestliže momentálně sháníte garážová vrata pro svou garáž, na výběr máte z několika typů. Liší se především způsobem otevírání a rovněž svými vlastnostmi. Pokud si potrpíte na kvalitu, dejte přednost garážovým vratům sekčním, ideálně s výsunem ke stropu, neboť maximálně šetří prostor. Taková garážová vrata budou jednak zajímavá po estetické stránce a plně splní svůj účel. Budou chránit váš automobil v garáži od povětrnostních vlivů a další majetek. Přitom nebude díky perfektním izolačním vlastnostem docházet k úniku tepla.

Při výběru těchto garážových vrat se můžete obrátit na společnost Univers, která se zabývá výrobou sekčních garážových vrat Doorhan. Jedná se o českou výrobu. Společnost si sama vyrábí sendvičové panely na automatických pásech, ze kterých se sekční vrata zhotovují a následně vlastní výrobní linky na výrobu celých vrat. Proto nabízí velice dobré ceny při špičkové kvalitě. Sekční garážová vrata můžete zvolit ze dvou typů – z výsunem ke stropu a s výsunem do boku. Vyznačují se bezproblémovým chodem, bezpečností, snadnou manipulací a údržbou, perfektní funkčností a atraktivním vzhledem.

Společnost momentálně nabízí sekční garážová vrata Yett, která se řadí k nejdokonalejším privátním vratům na světě. Jsou zhotoveny z kvalitních ocelových plechů. Ty jsou vyplněny polyuretanovou pěnou. Obsahují speciální těsnění, jež zaručuje nepromrzání vrat. Kvalitní jsou i vodící linky z jednoho listu plechu bez nýtovaných spojů, tudíž je chod vrat velice tichý, spolehlivý a plynulý. Garážová vrata Yett lze zakoupit ve dvou typech – Yett 01 a Yett 02. Yett 01 je určen na garážová vrata s otvorem do šíře 3m, druhý typ pak pro vrata do šíře 6m.

Vzhled garážových vrat si můžete vybrat. K dispozici je paleta barev – bílá, hnědá, modrá, stříbrná, zelená, červená a antracit. Rovněž odstín wenge, mahagon, tmavý, zelený nebo zlatý dub. Povrch můžete mít hladký, stucco či imitaci dřeva. Kromě toho je možné vybrat i typ panelů, např. lamela, v-profil, hladký panel, kazeta a další. Vaše garážová vrata tak můžete krásně sladit se zbytkem vašeho domu.

Navštivte internetové stránky http://www.univers.cz/garazova-vrata, kde se dozvíte více informací i těchto moderních sekčních garážových vratech. Vybírejte a objednávejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *