zahradní nábytek

Krásné, dlouhé, a především slunečné dny, jsou konečně tady. Horečně tedy připravujete zahradu, balkón nebo terasu k letnímu lebedění. Budete-li letos nakupovat nový zahradní nábytek, včetně slunečníku, dbejte několika málo základních pravidel. Ty vám napomohou k tomu, aby vámi zvolené kousky nebyly jen otázkou jedné sezóny, ale přestály po několik let.

Každý materiál má své pro a proti

Zahradní nábytek nalezneme v nabídce hned v několika typech zpracování – jedná se o dřevo, plast, ocel, nerez, populární je také ratan. Dřevěný zahradní nábytek je velice oblíbený, ale je důležité vybrat si skutečně kvalitní dřevo, ideálně teak. O dřevo všeho druhu se však budete muset každou sezónu starat, nátěry a napouštění vás v tomto případě nemine.

Zcela opačným příkladem je železo a plast. Oba dva druhy jsou bezúdržbové. Železný nábytek je držák, a to ve všech směrech. Nebudete jej muset příliš opečovávat, navíc se tento druh jen tak lehce pod vlivem okolností nepodlomí. Plast je považován za jakousi levnější alternativu. Nyní již existují tvrzenější druhy, jež vás ohromí svou benevolencí k namáhání a ultimátní výdrží.

Léto plné pohody a odpočinku

Již jste si vybrali svůj nový zahradní nábytek? Chcete-li si užívat nerušených a komfortních chvil na čerstvém vzduchu, je vhodné na něj zvolit vhodný polstr. Ačkoliv je prioritně koncipován tak, aby snesl menší přeháňky, dlouhodobé vlhko mu fatálně škodí. Nabídka toho nejlepšího je pro vás připravena v široké škále barev a také materiálů. Rozjasněte svou terasu pestrými a moderními barvami.

V horkých dnech se neobejdete bez stínění

Pokud nedisponujete krytou terasou, nebo máte balkón, který je pod palbou ostrých slunečních paprsků po celý den, neobejdete se bez stínění. Slunečníky jsou nejen praktickou pomůckou, dodávají místu šmrnc. Vy se pod jeho zastíněním budete cítit dokonale kryti před okolím, což vám dopřeje pocit soukromí. Správný slunečník má kvalitní a pevnou konstrukci, je dostatečně veliký a jeho zavěšení je důmyslně vyřešeno tak, aby s ním nepohnula sebevětší letní bouřka.

Zahradní nábytek a slunečníky naleznete v sortimentu společnosti Doppler, která je tradičním prodejcem, jež na trhu působí již 70 let. Vyberte si všechny doplňky pro váš venkovní pobyt z pohodlí domova a užijte si krásné léto.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>