dřevostavby na klíč

Bydlení v podnájmu je obvykle záležitostí dočasnou. Většina takto žijících lidí se postupem času dostane k vlastnímu bydlení – v bytě, nebo v rodinném domě. Proč je dobré se rozhodnout pro dřevostavbu? V čem tkví její výhody?

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč 

Někdo si pod pojmem dřevostavba představí typickou valašskou roubenku nebo kanadský srub. Ovšem skutečnost je zcela jiná. Moderní dřevěné stavby mohou na první pohled vypadat stejně jako domy z cihel. Rozdíl je pouze ve stavebním materiálu. Jestliže se pro dřevostavbu rozhodnete, získáte domov, který vám při kvalitní výstavbě vydrží klidně i sto let. 

Při výběru osvědčeného dodavatele, jemuž zadáte práci na vybudování své nové dřevostavby na klíč, je vhodné vsadit na jeho odborné zkušenosti, špičkovou technologii, flexibilní projekt, nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti, dlouholetou záruku a servis. Toto všechno jsou velmi podstatné věci, které mají vliv na to, jakým způsobem bude stavba provedena a jak se vám pak bude bydlet.

Montované rodinné domy na klíč se zárukou 25 let

Rodinné domy na klíč mohou být také montovanou dřevostavbou, jejíž hlavní výhoda tkví v rychlosti vlastní stavby, komfortním bydlení i nízkých nákladech. Od zahájení výstavby do předání jejímu majiteli často ani neuběhne celý rok, pokud práci zadáte společnosti Martinice Group. Během této doby se stihne udělat vše – vypracování projektu, ohlášení stavby úřadům, vybudování základové desky i montáž domu. Na svou práci dává záruku 25 let.

Krovy a vazníky z Martinic

Pokud je před vámi rekonstrukce střechy vašeho rodinného domu, pak určitě budete potřebovat kvalitní nové krovy a vazníky. Jejich dodavatelem je také společnost Martinice Group, která je zhotovuje z přírodního a osvědčeného materiálu – ze dřeva. Můžete si nechat zpracovat nezávaznou poptávku, a v případě zájmu pak i přejít k realizaci stavby.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *