kartonové krabice
Inspirace Nové bydlení

Čeká vás stěhování? Pořiďte si pomocníky!

Stěhování do nového bydlení, lepší kanceláře anebo nového města je často spojeno s vzrušivými pocity něčeho nového. Co ovšem nikoho nebaví, je samotné balení věcí. Uložit porcelán a sklo tak, aby se nerozbilo, protřídit dokumenty a zbytečně nepomačkat šaty je pracný a nelehký úkol, zvláště pak, balíte-li věci ke stěhování i ostatním členům rodiny. Jestliže si ale nakoupíte pevné krabice a obaly ideální pro stěhování, bude celá akce nejen zábavná, ale i 100% úspěšná!

Krabice a příslušenství

Stěhovací krabice vyrobené z velmi odolné lepenky jsou k dostání v mnoha rozměrech.  Některé varianty jsou opatřeny uchy, čímž je zajištěna lepší manipulace i pevnější a snadnější úchop při přemisťování. Bílé krabice bývají žádané hlavně proto, že se dají viditelně popsat. Do velkých krabic jednoduše uskladníte domácí vybavení i křehké zboží, jako je nádobí. Kromě samotných krabic by vám rozhodně nemělo chybět dostupné příslušenství, jež pořídíte na stejných webových stránkách jako samotné krabice. Lepicí pásky o různých šířkách, nůžky, popisovače a motouzy tvoří základ každého balení.

Speciální obaly na oděvy zajišťují ochranu před vnějšími vlivy, zejména pak vodou, prachem a nečistotami. Obaly jsou průhledné a usnadní vám třídění sezónního oblečení. Na obuv lze použít igelitové sáčky a fólie odolné proti protržení.

Jak správně zabalit křehké věci?

Lámavé zboží se stěhuje velmi obtížně. Proto volte kartonové krabice s maximální tloušťkou. Vybírat lze z pětivrstvé lepenky. Staré noviny vám poslouží jako obalový materiál, bublinková výplň se hodí do mezer.  Pro lehčí náklad si pořiďte třívrstvé lepenkové krabice anebo sáhněte po výsekových krabicích. Obrovský výběr šířek i hloubek krabic vám usnadní stěhování i objemnějších věcí. Další produkty k balení, do kanceláře i domácí pracovny nakoupíte online z pohodlí domova za bezvadné ceny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *