bytový designér

Lámete si hlavu, jak uspořádat své bydlení, aby bylo vkusné, praktické a šlo ruku v ruce s nejnovějšími trendy? Máte rádi dřevo, dáváte přednost betonu či sklu a jednoduše nevíte, jak vhodně materiály zkombinovat? Pak se svěřte do rukou zkušeného bytového designéra, který se soustředí nejen na vizualizace rodinných domů a bytů, ale stejně tak komerčních prostor.

Bytový designér má za úkol nejen vymyslet vhodný koncept bydlení, ale zároveň promítnout potřeby a požadavky jednotlivých klientů do nábytku, barevných kombinací či stavebních úprav interiérů. Interiérový design v podání zkušeného designéra slibuje dokonalý domov v harmonických barvách a perfektním rozložení nábytku.

Jak fungují samotné návrhy?

Návrhy bytových interiérů začínají samotným konceptem půdorysu a dispozic jednotlivých místností. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro obměnu stávajícího obývacího pokoje či chcete upravit dětský pokoj anebo ložnici, vždy se můžete těšit na přesný 3D model včetně fotorealistické vizualizace, abyste měli představu o výsledném návrhu. Následně je třeba zahájit samotný projekt. Tento postup je totožný pro návrhy komerčních interiérů, neboť je nutno zajistit podklady pro realizaci a výkresy pro řemeslné práce. Stejně tak nesmí chybět popis řešení technický detailů. A pak už začíná samotná práce, jež je zahájena výrobou nábytku na míru do vaší kuchyně, šatny, předsíně, obývacího pokoje i koupelny.

Zaměřeno na detail

Bytový design je v podstatně úkolem na klíč, kdy se po odsouhlasení bytových prvků, jako jsou osvětlení, dekorace, židle, pohovky a třeba též metrážní koberce nakupují a ladí se objednávání s dodávkou a případnou následnou montáží. Kromě stavebních úprav, vyplývají-li z návrhu, designér dohlíží na stavbu a přestavbu a intenzivně komunikuje s řemeslníky pro dokonalý výsledek. A pak na závěr to, co oku lahodí – nové kusové koberce, interiérové doplňky a tolik oblíbené dekorace či tapety.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *