kdy vyměnit balkón
Nezařazené

Balkony a lodžie v perfektním stavu

Být venku a současně pod střechou? Tuto možnost dávají balkony a lodžie, které jsou často vyhledávány k relaxaci. Pokud vám nevyhovuje jejich zastaralý styl a provedení, můžete si je nechat vylepšit, či dokonce vyměnit.

Balkon, nebo lodžie?

Možná si ani neuvědomujete žádný extra velký rozdíl mezi balkonem a lodžií, avšak skutečně se od sebe odlišují. Nelze si nevšimnout, že lodžie mají mnohem větší rozlohu než balkony, a to díky bočním stěnám. Co vám přinese výměna balkonu za lodžii? Získáte otevřené prostory s plnými nosnými stěnami po stranách, na které se pokládají stropní desky. Konstrukce se skládají z vodorovných desek a ze svislých stěn, které jsou nosné. Lodžie mají dále různou polohu k líci průčelí objektu, takže si posléze lze vybrat zapuštěné typy, polozapuštěné nebo předsazené. Nejčastěji se používají předsazené modely, protože svislé stěny se nemusí izolovat a nijak nezmenšují obytnou plochu.

Profesionální výměny balkonů

Na webových stránkách www.fimont.cz se jednoduše zorientujete a můžete se přesvědčit, že výměna balkonů není žádným problémem pro zkušené profesionály v oboru. Realizované práce si podle potřeby prohlédnete v referencích. Pokud chcete vyměnit balkon za lodžii, bude samozřejmě záležet i na velikosti původního balkonu. I vaše bytové domy mohou mít zcela nové balkony místo původních ocelových, větší nové či prodloužené lodžie. Montážní práce FiMont s.r.o. nabízí montování po celé České republice i na Slovensku. O vše se postará tým profesionálních a proškolených pracovníků. K výměně balkónů se přistupuje nejen z estetických důvodů, ale především z bezpečnostních, jelikož mnohdy již stávající druhy neodpovídají bezpečnostním předpisům. Pobyt na balkoně by mohl ohrozit život lidí, například z důvodu rozsáhlé koroze na nosných konstrukcích. Vytvoření nové lodžie vám dává i možnost mít další obytnou zónu, kterou není problém opatřit zasklením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *